Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire igaz, hogy az azonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy az azonos nemet szerető nőknek jobbára szőrös vagy fazonos a puncija? Lányok nektek milyen?

Figyelt kérdés
márc. 28. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját kapcsolatomból kiindulva.

Igaz/nem igaz.

Nekem szőrös mert azt szereti a barátnőm.

Neki csupasz mert én azt szeretem.

ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lenne összefüggés. Az a lényeg hogy mindenkinek olyan legyen ami neki kényelmes :)
ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szakáll vágó géppel rövidre nyírom,így kicsi borostás.


Borotva és a gyanta sajnos szóba sem jöhet,mert olyan durva szinten begyulladnak a tüszők,piros lesz és viszket. Egyszerűn borzasztó. Bikini vonalat szoktam gyantázni egyedül,de a teljes intim részt nem. Egyszer leszedtem,de eléggé fájdalmas volt és bár nem volt olyan szinten gyulladás,de viszketett így is.


Leendő páromnál nekem mindegy,persze azért dzsungel ne legyen,de ha szőrös kicsit nem zavarna.

ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!