Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezhet az,hogy tinédzser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az,hogy tinédzser koromtól kb 27 éves koromig biszexuálisnak vallottam magam,azóta (2 éve)meg azt érzem, hogy full leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából csalódtam a pasikban párszor, rossz mintákat láttam magam körül,de ez nem indok arra,hogy ennyire kiszeressek belőlük. Egyszerűen azt érzem, hogy a nők azok,akik megadják azt a pluszt, amire mindig is vágytam. 29N
ápr. 13. 09:13
A kérdező szavazást indított:
Létezik ilyen
Nem létezik , a biszexualitás nem múlik el soha
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, létezik.
ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éld úgy az életed és azzal akivel neked tökéletes, harmonikus és boldoggá tesz.
ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az érzések furcsa dolgok és változnak jobban mint hinnéd, ahogy az emberek is változnak.
ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel. Azzal leszel boldog aki azzá tesz.
ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuálisnak mondom magam . Olvastam a nyáron egy könyvet ( Bi: The Hidden Culture, History and Science of Bisexuality) , nem csak a biszexualitásról van benne szó de érdekes dolgok vannak benne . Többek között az is , hogy életünk során változhat, hogy milyen mértékig melyik nemhez érzünk vonzódást . Én jobban tudok azzal azonosulni , hogy a szexualitásunkat egy skála alapján lehet beosztani . Már jó pár éve barátnőm van és én is egyre inkább úgy érzem hogy már nagyobb részben érdekelnek a nők mint a férfiak . Viszont nem tudnám azt mondani ,hogy leszbikus lettem , mert tudom, hogy fizikailag tudnám élvezni férfival is a szexet , még ha vizuálisan és érzelmileg jobban vonzódom a nőkhöz.33N
ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biszexnek mondtam magam,bár komoly kapcsolatom nem volt férfivel. Nővel sem. De nem tudnék pasival együtt lenni úgy érzem. Pasikat nem nézem meg, taszít még a férfi parfüm is.



Nőkhöz vonzodom, 2-3 éve fogadtam el hogy valószínűleg leszbikus vagyok, 31 éves vagyok

ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!