Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelt kérdés

Csak mert látom, hogy kézen fogva mentek szórakozóhelyekre, ti ott vagytok egymásnak. Volt hogy elém állt egy leszbikus és megakadályozta, hogy megcsókoljam átöleljem azt, akivel kiakartam volna alakítani kapcsolatot.

Persze az is igaz, ha az a nő érett személyiség lett volna, akkor ez sem lehetett volna akadály, de nekem azért rosszul esik, hogy bármi miatt meghiúsul a boldogságérzetre való kívánalom. Azért közöttetek nagyobbak az esélyek és az összetartás, vagy rosszul látom? 33 F csak a gondom volt a nőkkel, én is akartam hogy bújjon hozzám a számomra szimpatikus nő, nyilván ez nem csak rajtam múlik, de egyre több helyen látom hogy egymással vagytok, de az nem érdekel benneteket, ha a másikat esetleg megbántjátok vagy valami hiányzik neki.


máj. 1. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Adom!
máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem.
máj. 5. 09:40
 13/18 A kérdező kommentje:
Sok beképzelt prostituált van közöttetek az biztos.
máj. 5. 19:30
 14/18 A kérdező kommentje:
Jöjjön egy szép, normális nő aki engem akar és nem engedi el a kezem, velem van és értem van amíg szeretném. Bepótol nekem minden hiányt a lelkembe szívembe.
máj. 5. 19:33
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Irj rám szerelmem. Égi jelet kaptam,hogy te vagy a lelkitársam! N
máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz nekunk penzt adni, es mi vagyunk a bekepzelt prostik mert nem fogadjuk el. Igazad van!

Beképzelt qrva vagyok.

máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nektek is igazatok lehet ha valamit nem jól látok.

De nekem is abban, hogy biztosan van az a nő,

akinek jól esik amit mondok vagy teszek és nekem is ugyanez jó fordítva tőle. Szeretném megtalálni őt és ez miatt ne sértegessetek.

máj. 5. 22:16
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a heteró nőknek írogatsz?
máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!