Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti vágytatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti vágytatok már arra, hogy legyen egy olyan online "erotikus kapcsolatotok", ahol megoszthatjátok egymással minden intim vágyatokat?

Figyelt kérdés

Sosem túllépve az internet határait, mégis a magányos masztizásnál valami sokkal bensősésegebb élményre ahol őszintén és tabuk nélkül mászhattok bele egymás fejébe, felfedezni a vágyaitokat?


Én hiszek benne, hogy nem csak a másik testétől lehet izgalomba jönni, hogy a másik elméje tud lenni a legizgatóbb dolog a világon :)


Mit gondoltok?


2020. dec. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van ilyen. 😊

N

2020. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
#1-es irigylésre méltó :) Mi vezetett el eddig? Miért szereted ezt a kapcsolatot?
2020. dec. 21. 22:07
 3/61 anonim ***** válasza:
88%

Ezt most nem szeretném itt kifejteni. Így alakult, de hétköznapi dolgokat is megbeszélünk.

1#

2020. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
86%
Nem vágytam ilyenre.
2020. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
74%
Amíg nem volt, nem vágytam rá. Miután belekóstoltam azóta vágyok rá. Csak sajnos sehogy nem akar menni...☹ Pedig még mindig vágyok a folytatásra, nagyon örülnék neki!
2020. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
73%

Itt jött össze egy pasi, vele szoktam csetelni. Totál inkognitóban, a fénykèpeken is ki van takarva a fejünk. Nagyon izgi.

Nem kérek privátot, jól elvagyunk, kielégítő.

2020. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
95%
Engem megszívattak már ismerkedésnél ilyennel. Belementem mert majd úgyis lesz személyes tali is, erre a srác eltűnt amikor konkrét talit akartam vele megbeszélni. Azóta se hallottam felőle, de a pöcséről bezzeg tudott képet küldeni.
2020. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
55%

Nem, kösz.

Amit akarok, kiélek face to face.

Nincs szükségem egy kis zsebhokizó görényre, aki az én sztorijaimra élvez

2020. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
69%
rám írhattok lányok privbe ha akartok 😉 21f
2020. dec. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van ilyen, plusz azzal koronázzuk meg, hogy videókat is küldünk egymásnak, de ehhez kell némi bizalom is! :) L
2020. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!