Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a leszbikusok többnyire nem kifejezetten szép nők, sokszor egyenesen túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

A sok leszbikus ismerősöm közül alig akad közepes vagy annál szebb lány.

Lehet összefüggés? Ha igen, mi lehet az oka?



#leszbikus #túlsúly #csinos #Sportos külső
ápr. 5. 00:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek párat és elég jól néznek ki... ha az az elméleted, hogy valaki azért lesz meleg/leszbi mert nem talál ellenkező neműt, akkor ez rossz elmélet. Van heteróban is túlsúlyos vagy csúnya ember, nem is kevés, így nyilván a homoszexuálisok közt is lesznek.
ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem feltetlenul igaz. Bar en szemelyesen egy leszbikust sem ismerek, a leszbikus hiressegek nagy resze ferfias, nem szep no de ez foleg a stilusuk miatt van. Rovid haj, extrem kulso, ferfias oltozkodes.
ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nézzük az idegeneket. A szivárványos táskával stb-vel járók közül tízből kilenc és fél minimum frusztráltnak tűnik, ordít róluk az önbizalom hiánya. Nincsenek nagy elvárásaim szépségben, a lányok/nők bő felét szépnek tartom. Talán az önbizalom, az, hogy elfogadja magát, az lehet a fő különbség.

1: nem nem talál magának párt, hanem eleve lemond róla, esélyt sem ad neki, ilyenkor ez az érzésem.

Van sgy ismerősöm, aki korábban nehezen "kelt el", frusztrált is volt emiatt, de aztán lett férje, és most ötven felett boldog családanya három gyerekkel. Róla az ugrik be, hogy ha ma lenne fiatal, biztos nem próbálkozna, szivárványos táskával megpróbálná elfogadni magát. És persze ez rossz üzenet is lenne, hiszen a későbbi férj nem próbálkozott volna nála, ha látja a táskáról, hogy nincs fogadókészség...

ápr. 5. 07:09
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nincs összefüggés. Bár furcsának tartom, hogy ezek a lányok full fiúsak lesznek. Akkor annak a barátnője miért nem egy fiút keres magának? Külsőre ugyanazt kapja. Persze, vannak nőies leszbikusok is, de azok azok, akik kevésbé tolják az arcodba, hogy kihez vonzódnak.
ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Ez az elképzelés teljesen hülyeség. Senki nem fogja szetetni a nőket csak azért, mert csúnyának találja magát. Vagy szerinted a nők vakok, hogy akkor inkább náluk próbálkozik?

Személyesen nem ismerek túl sok leszbikust, de a csoportban ahogy elnézem, a többség igenis szép. Kevésbé dekoratív, meg rossz genetikával megáldott, igénytelenebb van bőven a heterók között is.

ápr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb leszbikus akit ismerek éppen hogy vékony testalkatú, van köztük nagyon nőies is, nem mondanád meg róluk, hogy melegek. Én is 54 kiló vagyok a 170 centimhez...

Az meg, hogy nincs önbizalom, nagyon sok mindenből fakadhat. Akár a melegségből (nehezen fogadja el, fél hogy kiderül és bántják érte stb), akár valamilyen más korábbi élményből.

ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Érdekes módon csak egy leszbit ismerek, vagyis csak egyről tudom, hogy az, ő tényleg nem szép és fiús is. Amúgy másnak is feltűnt, hogy mintha meleg férfi sokkal több lenne, mint leszbi nő? Férfiból

ismerek személyesen is legalább 10-et, pedig nem járok semmi ilyen közösségbe, full hetero vagyok.

ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%
Bűnrondák, viszont a biszexuálisok közt vannak szép nők.
ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%

Én is inkább erre tudok gondolni amire te kérdező, hogy a magány teszi ezt az emberrel. Ha valaki túl régóta egyedül van az rányomja a bélyegét az emberre. Legyen az hetero, meleg, tökmindegy.

Mondom ezt mozgássérült hetero férfiként. (Bár volt egy bi kalandom de ez most mellékes) És most elnézést, hogy belepofázok ide, de a magányhoz ahhoz hozzá tudok szólni. És most elnézést, hogy ezt mondom, de olvasgatva itt a fórumot. (Mert puszta kíváncsiságból olvasom, nem azért, hogy kiadjam magam nőnek.)

Azt látom, hogy van egy ilyen trend a leszbikusok körében, főleg a fiataloknál, hogy nem csak a férfiakat gyűlölik, de a biszex nőket is. Van is egy szavatok az olyan leszbikusra, akit sosem érintett férfi. Valami arany mittomén’ milyen arany leszbikusnak hívják az ilyet…

Még az elnevezés is gunyoros mintha ez a fajta leszbikus értékesebb lenne. A lényeg, hogy sokan ezt a típust keresik. Aztán ennek az lesz a következménye, amit leírtál. Magánytól megcsömörlött macskás nőkké válnak…

ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Az életben nem hallottam még ezt a kifejezést, nem tudom honnan szedted de nem hiszem hogy elterjedt lenne. Legfeljebb azok között akik nagyon extrém módon fogják ezt fel, aki komoly kapcsolatot keres, hidd el, nem ez alapján válogat. Sőt, én szóba se állnék olyan nővel aki így kategorizálja a leszbikusokat.
ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!