Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogyan mondtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan mondtátok el a barátnőtöknek aki heteró, hogy többet éreztek iránta?

Figyelt kérdés

csak nekem megy ilyen nehezen, hogy elmondjam a barátnőmnek, hogy mit érzek iránta? Ti milyen alkalom adtán mondtátok el? Hogy fogadta? Ha rosszul fogadta utána mi történt, nem is tartottátok a kapcsolatot?

Tanácsokat, ötleteket szeretnék kérni. Nagyon megköszönném.

17/l/l



2012. dec. 26. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nagy valószínűséggel nem fog neki nagyon örülni, max ha ő is érez irántad valami hasonlót.

Az hogy utána milyen lesz a kapcsolatotok barátság szempontjából, hát valószínűleg sok minden meg fog változni. Hogy milyen irányba az nagyon egyén és helyzetfüggő.

2012. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy el kellene mondani... Neked megér annyit, hogy kockáztasd a barátságotokat? Ő tudja rólad, hogy meleg vagy? Ő biztos heteró? Ha igen akkor nem biztos, hogy jól fogadja majd a dolgot. Ezt neked kell tudnod. Te ismered!

Én is voltam hasonló helyzetbe... nem mondtam el. Már megbántam. Azóta elközltztek és a barátságunk a távolság miatt megszakadt (persze tartjuk a kapcsolatot, de azért már nem olyan mint régen) Így utólag belegondolva elkellet volna mondanom.


Viszont ez egyénfüggő... nem biztos, hogy jól fog reagálni rá.

2012. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokszor beszélgettünk a kapcsolatunkról, onnantól fogva, hogy barátok lettünk. Ő eleinte úgy fogalmazta meg, hogy olyan, mintha testvérek lennénk. Aztán viszont egyre több volt az ölelés, kézenfogva járkáltunk az áruházakban, összebújva aludtunk el. Egyszer megmasszírozott, és igazából akkor derült ki, hogy ez több, mint egy átlagos barátság. Végül én mondtam el neki egy-két hónappal később, hogy szeretem. Aztán rávágta, hogy ő is. Megkérdeztem, hogy ő hogy szeret, ő azt válaszolta, hogy azt hitte, hogy úgy, ahogy én is őt. Utána pedig megmagyaráztam neki, hogy én jobban, máshogy szeretem, mint egy barátot. Ő pedig csodák csodájára megint azt mondta, hogy ő is.


Utána teljesen ledermedtem, mert nem számítottam erre. Éveken keresztül nyomta a szívem ez az érzés, és egyszerűen nem tudtam, hogyan kellene reagálnom. Szerencsére volt egy levél, amit korábban írtam neki erről. Afféle vallomás. Odaadtam, ő elolvasta, és majdnemhogy elájult :D


Nem estünk egymásnak közvetlenül az eset után, igazából még pusziszkodni sem volt szokásunk azelőtt. Inkább csak feküdtünk a sötétben, és arra gondoltunk, hogy ez biztos csak egy álom...


De egyébként arról korábban egy szó sem esett, hogy kinek milyen identitása van. Ha kijelentette volna magáról, hogy ő csak és kizárólag a fiúkhoz vonzódik, vagy lett volna már barátja korábban, akkor nem biztos, hogy elmondom neki.

2012. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

már egy éve töprengek ezen és arra jutottam hogy mostmár el kell mondanom mert úgy érzem hogy nem bírom tovább magamban tartani. Persze neki erről sejtése sincs.

Én is aludtam már vele számtalanszor, rengeteg nálunk a puszi és az ölelés, csak néha "fáj", hogy sejtésem szerint ő nem érez irántam semmit, csak egy barát vagyok neki a sok közül. Jelenleg van barátja is...

2012. dec. 26. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam neki, de akkor már tudta. Sőt már azelőtt, hogy előjöttem volna. Egy kiadós csetelés után írtam neki, hogy mondanom kell neki valamit, de ez nem csettéma, ezért találkozni szeretnék vele. Akkor már szükségtelen volt bármit is mondanom. Sajnáltattuk magunkat, és búcsúztunk egymástól. Azt hittük, az egyetlen választásunk az, hogy többé nem beszélünk egymással. Nosztalgiáztunk, összeborultunk, és kijelentettük, hogy nem engedjük el egymást. Az a beszélgetés segített túltenni magam rajta, és még jobb barátok lettünk!:)

Szerintem mondd el neki. Ha nem is érez úgy, mint te, akkor is érdemes. Ha meg úgy adódik, hogy megszakítjátok a kapcsolatot emiatt, az még mindig sokkal jobb, mintha a tikolózás lassan mérgezné meg a barátságotokat...

2012. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és ha megmondom neki hogy beszélnünk kell és elmegyünk olyan helyre ahol csak ketten vagyunk. Oda lépek hozzá és megcsókolom... Az túlzás lenne? :S
2012. dec. 26. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát... nekem van leszbikus barátnőm, ha ő ezt tenné még lehet, hogy fel is pofoznám... Csak úgy reflexből! Nagyon jó barátnők vagyunk,de ez azért sok lenne... Inkább csak beszélj vele!
2012. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy biztos benne, hogy ő is, akkor túlzás. Nem mondom, jó is kisülhetne belőle, de nagyon kicsi rá az esély, úgyhogy inkább ne kockáztass. Akkor is van megoldás, ha nem vagy a szavak embere, de nem ez a jó.
2012. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem latnam semmi jelet annak, hogy barmi fele hajlam lenne benne, en tuti nem mondanam el neki. Miert akarsz egy baratsagot tonkre tenni pillanatnyi fellangolasert? Mert ez az. Menj ismerkedj leszbikusokkal, biszexekkel, el fogod majd felejteni.
2012. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, mi a véleménye erről a lány-lány dologról, ha nagyon rossz véleménnyel van róla, hagyd.

Másik variáció, ha megkérdezed, hogy megcsókolhatlak e, ha nem érti kérdezd meg újra, de ne támadd le. Így illik :D Aztán ha megengedi (ilyenkor néha megszokták, mert annyira nem tudják mit mondjanak, hogy kicsúszik az:..igen) de ha nem, akkor meg röhögj utána hangosan, és mond h csak vicceltél, tehát mentsd a menthetőt :D

Következő variáció, amit a mesékben, vagy dili sorozatokban alkalmaznak.: Van egy barátnőm, aki szerelmes egy barátnőjébe, de nem tudja ő is így érez e blablabla... érted? namost, ez vagy leesik neki vagy nem, ha nem akkor hagyd xD mert vagy direkt mondja h nemérti vagy tényleg nem xD ha leesik neki, akkor válaszolni fog, ez egyértelmű :D

Fenyegesd meg egy játékfegyverrel, hogy lelövöd, ha most azonnal nem csókol meg xD tuti nem fog, de vicces lenne xD


majd írd le mi volt :D biztos rajtam kívül is sokan kíváncsiak még rá :D

2012. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!