Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus meghódithat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus meghódithat egy hetero lányt?

Figyelt kérdés

Teljesen totál őrült mértékben vágyom a barátnőmre beígért nekem egy csókot szilveszterkor de nem kaptam meg és utanna talán egy kicsit rámenős voltam hogy megkapjam de nem kaptam. Azóta nem beszéltünk róla. De istentelenül szeretném megcsókolni esetleg simogatni szeretkezni vele. De sajnos barátja van fél éve. Abban nem vagyok biztos hogy bisex de már kétszer csókolózott lánnyal.


Félek ha elmondom eltávolódunk egymástól, és sajnos gyógyszert szedek úgyhogy a bepiálunk és megtörténik dolog sem jöhet szóba.


Kérlek írjatok valamit mit csináljak ? Felejtsem el ? De olyan nehéz már próbáltam.



2013. febr. 22. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
legyél jobb testű vonzóbb csaj,hogy vágyjon a hatalmadra a titkaidra a sikereidre és megszerezheted akármelyiket.
2013. febr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod jelenleg is konditerembe járok de azon kívül, hogy a hajamat egy kicsit megnövesztem nem tudok ennél nőiesebb lenni. Mindent kipróbáltam. Smink, karkötők, feszes kivágott pólók, elhintettem egy két dolgot magamról hátha érdeklődik de nagyon gyorsan hanyatlott az érdeklődése. A kedvéért csocsózok jól kitanultam hogy ha vele együtt vagyok akkor nyerjünk. Bármit megteszek hogy még pár percet együtt legyünk. Annyira szeretem. :(
2013. febr. 22. 01:57
 3/14 anonim ***** válasza:

A csók talán összejöhet, de szerintem ne reménykedj szerelemben. Mivel ő heteró...

De az lenne a legtisztább, ha már BARÁTNŐD, hogy elmond neki az igazat, te leszbikus vagy. Szerintem ha igazán a barátod nem fogtok eltávolodni. Persze akkor neked is kicsit vissza kell venned a nyomulásból..:)

2013. febr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha hetero akkor nem tudod meghódítani. Ha biszex akkor próbálkozz.
2013. febr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De honnan tudhatnám meg hogy biszex e ? Csaknígy konkrétan nem szeretném megkérdezni talán kicsit félek a következményektől.

És most nagyon elkeseredtem

2013. febr. 22. 02:08
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Abberált kisnyugdíjas vagy.
2013. febr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kisnyugdíjas 20 évesen... Csak tudnám ha nem segítesz akkor az ilyen sértő és tulajdonképpen hasztalan választ miért nem tudod magadban tartani. Na bumm lesülyedtem a te szintedre de elsősorban olyan emberektől várnék választ ha megtisztelnek az idejükkel akik voltak/vannak hasonló cipőben.
2013. febr. 22. 02:44
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben elé állnék a problémámmal. Még mindig jobb esetleg elveszíteni, mint együtt élni ezzel az érzéssel. Add meg az esélyt.
2013. febr. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Így nehéz...Saját magamból kiindulva,én teljesen hetero vagyok,oké,hogy tini koromban,kicsit illumináltam smároltam 2 barinőmmel,de soha nem tudnám elviselni,hogy egyik barinőm is ÚGY nézzen rám.Semmi bajom a mássággal,csak engem hagyjanak békén vele.Egy szerelmi vallomástól (leszbitől) teljesen kiakadnék,és szerintem utána már viszolyognék az illető társaságától.De mindenki más...
2013. febr. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problemad az életben... Keress inkább egy leszbikus lányt, és ne a bnődet zaklasd ezzel.
2013. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!