Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon lehet belőle valami?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet belőle valami? (leszbikus kapcsolat)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt kell tudni rólam,hogy 16 éves lány vagyok. Gimnázium elején egy osztályba kerültem egy lánnyal, aki már oda járt egy éve, mert előkészítős osztályba kezdett. Lényeg az, hogy akkoriban iszonyatosan visszahúzódó voltam, alig beszélgettem valakivel. Ez a lány nagyon kedvelt volt a suliban, az összes srác oda volt/ van érte. Úgyhogy tök érthetetlen volt számomra, amikor elkezdett közeledni felém, mellém ült órákon, beszélgetett velem vagy direkt felkeresett engem a szünetekben. Alig telt el pár hét már csüngött rajtam, puszilt, ölelt, mintha ezer éve ismertük volna egymást. Akkoriban még nem is voltam benne ebben a leszbikus témában, ezzel csak 1 éve foglalkozom. Szóval teljesen normál barátnőként kezeltem. Később féltékenykedni kezdett, hogy másokkal is voltam az osztályból. Furcsa volt nekem, hogy alig ismertem akkor miért jelentek neki ennyit, hogy hisztizik miattam? Ezek után a kapcsolatunk megingott. Ő azt érezte, hogy keveset törődöm vele, de sohasem hangoztatta, hanem később derült ki. Én pedig egy idő után féltem odamenni hozzá. Talán akkor kezdtem másképpen nézni rá. Ezek miatt óriási veszekedések voltak és hónapokig levegőnek néztük egymást. Egyikünk sem lépett. Sőt undok volt és flegma. Mint aki megakarja bosszulni, hogy nem közeledtem felé eléggé. Szóval így ment el egy teljes év. Következő évben se változott sok minden. Nekem állandóan ő járt a fejemben, de nem léptem felé. Egy másik barátnőmmel rengeteget beszéltünk róla, hogy szeretném nagyon, hogy minden a régi legyen. Néha majdnem el is árultam magam, hogy mennyire fontos nekem..Karácsony után beszélgettünk facebookon arról, hogy új lappal kéne kezdeni,de végül semmi nem lett belőle. Meg kiírtam, hogy írjanak számot és kiírom mi a véleményem róluk és ő is írt. Azt írtam, hogy változtatnék azon ami közöttünk történt, mert nagyon aranyosnak és jó fejnek találom. Ezek után rám írt és csomót beszélgettünk azon, hogy mit ronthattunk el. Aztán 1 hónappal később közeledni kezdett felém, mert van egy közös érdeklődési körünk és mondta, hogy űzhetnénk együtt. (Nem írom le, nehogy kiderüljön ki vagyok) Szóval mondtam, hogy szívesen, hívok más embereket is, mert nem akartam kettesben lenni vele, mert azt hittem kínos helyzetekbe kerülök vele.Viszont a társaságát hiányoltam, szóval szívesen lettem volna vele. Végül nem lett abból se semmi. Aztán osztálykiránduláson egy múzeumban a kezemben volt egy tárgy. Odajött hozzám és átvette a kezemből, de úgy, hogy lágyan végigsimította az ujjaimat.Elöntött a forróság.. Erre volt még egyszer példa máskor, de utána mélyen egymás szemébe nézve beszélgettünk, míg meg nem zavartak minket.Azt is észrevettem, hogy néha olyan, mintha nézne mikor tesin átöltözünk. Én alig bírom levenni róla a tekintetem, annyira vonzó. Lehet, hogy csak beképzelem, vagy ezek nem véletlenek?! Minden nap ő jár a fejemben, iskolában titokban mindig őt keresem és úgy cselekszem, hogy hallja miket mesélek, mondok másoknak, kiket ölelek meg stb. Szerintetek mind ez csak a képzeletem szüleménye? (Amúgy ő hetero tudtommal, de az egyik barátnőjével smárolt egy bulin berúgva)

2013. ápr. 15. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hat elsore megijedtem amikor megpillantottam ezt a regenyt de amugy ez tok normalis ha tetszik akkor kombinald be magadnak :D
2013. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült..reménykedem, hogy valaki átlátja a helyzetemet és segít:/ egyébként a fb képem alá akkor írta, hogy szép amikor megismerkedtünk és most amikor ezek a jelek megtörténtek..szóval nem tudom hova tenni a dolgot.
2013. ápr. 15. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

volt már barátja? komoly több hónapig esetleg évig tartó kapcsolata fiúval? Sose beszéltetek ilyen témáról? szokott lenni kiszemelt pasija akivel esetleg össze szeretne jönni?

én azt tanácsolom, hogy próbálj először egy jó barátságot kialakítani vele, úgy biztos, hogy könnyebb lesz átlátni a dolgokat

ne úgy intézd a dolgokat hogy hallja amit mondasz másoknak, hanem mond neki :)

19/L

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, ha jól tudom akkor voltak kapcsolatai. Nem tudom milyen hosszúak, de voltak. Igazából bármelyik fiút megkaphatná, mert odavannak érte, hiszen iszonyú vonzó. Igen a barátság kéne..de suliban azóta sem működik a dolog.Régen azt írta, hogy sulin kívül kéne valamit csinálni, ha már suliban nem működik. De amikor elhívtam mozizni egy társasággal, azt mondta elgondolkozik rajta. Végül semmilyen visszajelzést nem kaptam tőle..így nem tudok mit csinálni.
2013. ápr. 16. 20:10
 5/17 anonim válasza:
100%
Sztem próbáld meg elhívni vhova úgy h csak őt hívod meg, mert akkor érezni fogja h fontos h ő neki ott kell lennie.. Sok Sikert! :)
2013. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
hú nagyon kis érdekes történetet írtál le, élvezet vol olvasni :)
2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ha bármi ötletetek vagy hozzászólásotok van kérlek írjátok meg! tudom, hogy hosszú végig olvasni, de sokat jelentene:)
2013. máj. 2. 20:41
 8/17 anonim ***** válasza:
történt már valami azóta? amúgy szerintem is az lenne a legjobb ötlet, ha csak őt hívnád el valahová, hogy kettesben legyetek.
2013. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon..szünet volt és nem keresett:/ közben egy másik lány, úgy tűnik mintha érdeklődne felém, de nem tudom..igyekszem
2013. máj. 11. 17:26
 10/17 anonim válasza:
Ez olyan ismerős történet, esetleg meg lehet tudni melyik megyéből vagytok, mert nem akarok rögtön kombinálni...
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!