Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vágyik még valaki erre rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyik még valaki erre rajtam kívül? (Leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék komoly kapcsolatot de nagyon hiányzik egy nő közelsége. Szeretnék ismerkedni de csak amolyan "barátság extrákkal" című kapcsolatra vágyom. Nem vagyok könnyűvérű de elegem volt a komoly kapcsolatokból egy időre. Hátha van még valaki így rajtam kívül. Ha igen az írjon rám!


21/Bi Bp.



2013. dec. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vágyom. Nekem kell a szexben a férfi határozottsága, keménysége, néha alázása.

Az viszont meglep, hogy nőként is van, aki ennyire hideg fejjel (keretet szabva a dolgoknak) tervez. Sok sikert:)

2013. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. A kérdés leszbikus-bisex nőkhöz szól, nem hozzád.

2. Engem meg meglep hogy valaki alázásra vágyik a sexben. De sok sikert!

3. Meg lehet ítélni. Én is le tudok szólni bárkit ha akarok. Ehhez nem kell tehetség. Biztos tudod am mi can a lelkemben.


Szóval olyan reagáljon aki érdekelt hasonló témában...a többi legyen olyan rendes hogy nem osztja az észt. Nincs rá szükségem és nem hat meg. Köszi

2013. dec. 1. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, elég szeretethiányos vagyok, és bár biszex vagyok, mostanában a lányok valahogy jobban érdekelnek és nekem is hiányzik a közelség. Sajna már a saját legjobb barátnőmre is kivetítem ezt és akarva akaratlanul ha közel van hozzám muszáj megérintenem csak sajna ő hetero. Szóval nem vagy egyedül. :) én se nagyon vágyok párkapcsolatra, csak szimpla "barátság extrákkal"ra amitírtál te is. Csak kár hogy messze lakok tőled :/ :)
2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nagyon nagyon nagyon vágyok ilyen kapcsolatra...csak nem találtam még lányt aki a közelemben lakna

20 éves vagyok és Pécsen lakom :)))

2013. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!