Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Leszbikus téma

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Leszbikus téma

Figyelt kérdés

Eddig csak pasijaim voltak, de mindig is vonzódtam a nőkhöz, de elnyomtam magamban, mert a férfiak számára vonzó lány vagyok és így egyszerűbb volt az életem. Ráadásul még csak kísérletezgettem a fiúkkal, de 22 évesen rájöttem hogy amikor egy férfit megcsókolok olyan mintha a falnak adnék egy puszit és nem tudnak kielégíteni :D amikor nő csókol meg akkor meg megszűnik körülöttem a világ. Eddig nem voltam együtt nővel, addig senkivel sem jutottam el.


Az a helyzet állt fel, hogy 4 éve szerelmes vagyok egy nőbe, de az első 3 évben ez a vonzalom csak gyűlölet formában öltött testet, 1 éve jöttem rá, hogy ez igazából szerelem. Aki egyébként a pasim exe és gyereke is van kettő, de nem a pasimtól. A nővel egyre jobb viszonyban vagyok, és ő szerintem tudja hogy érdekelnek a nők is,mert egy barátnőmnek eljárt a szája. Ő keresett fel engem először és elkezdtünk beszélgetni és rendszeresen mondja hogy hagyjam ott a pasimat. (Már nagyon rég szakítottak.) Nagyon óvatosak vagyunk egymással, érezni a beszélgetések közben a feszültséget, amikor személyesen összefutottunk a városban nem is tudtunk kinyögni egy értelmes mondatot. Ja, én 22 vagyok ő meg 32 :D

Most szakítottam a pasimmal.

Ez a nő az egyetlen, akitől félek. nagyon :D

tiszta hülyének érzem magam és ver a víz amikor ráírok :D

Hogy csináljam, mit csináljak? Felejtsem el, mert ez tabu téma, nagyon veszélyes vagy láttok benne fantáziát? Légyszi normális kommenteket írjatok! Kösszi pussz!



2014. febr. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Valahol aranyosnak találom amit leírtál valahol pedig szomorúnak... Főleg mert megint egy nővel kevesebb marad nekünk pasiknak.

Próbáld meg nyugodtan, max nem jön össze. Ha meg igen, akkor talán szép időket élhettek át együtt. :))


Egyébként attól, hogy az eddigi pasikkal nem volt jó, nem biztos, hogy egyikkel se lenne az.

26/F

2014. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
-.-
2014. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
homoszexualitást népszerűsítő reklámunkat olvasták
2014. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát.
2014. febr. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lett belőle valami?


Ha valaki idetévedt rajtam kívűl 2021-ből: Heló! Szívás volt ez az év is, de kitartást!


26N/L

2021. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!