Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok, ti hogy reagalnatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GarabonciásLány kérdése:

Lanyok, ti hogy reagalnatok, ha egy kozeli baratnotok, akit regota ismertek, bevallana, hogy leszbikus? Megijednetek vagy beinditana a fantaziatokat? (tizenevesek)

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Elfogadnám és támogatnám őt de semmi több.
2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
fúúúj
2014. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem... most őszintén, mitől félnék? Valszeg nem fog megerőszakolni, az meg nem félelmetes, ha esetleg bejövök neki - max. akkor érezném magam rosszul, ha kiderülne, hogy csak azért lett a barátom, mert többet akar, aztán erősködik. De akkor sem félnék. Meg egyébként is, ugyanúgy, ahogy épszerű heterónak sem jön be mindenki a másik nemből, úgy nem nyilvánvaló, hogy hú, akkor rögtön engem akarna...

Fantáziámat meg nem indítaná be, mert hetero vagyok.

Ideális esetben örülnék neki, hogy elárul nekem egy ilyen nagy titkot, és ennyire bízik bennem. Ha meg bebizonyította már, hogy a barátom, akkor nem változna semmi.

2014. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a legnagyobb tévhit a melegekkel..hogy jaj akkor most biztos a srác az összes haverjánál beprobálkozik a lányok meg a bnőiéknél... nem ez nem így van. számomra a barát az tabu. ha meg nem azt úgyis észreveszi a másik:)

ilyenkor praktikus azt a kérdést feltenni,h te minden pasival össze akarnál jönni akivel haver vagy barát vagy?

2014. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!