Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Surun fantazialok leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surun fantazialok leszbikus es group szexrol. Segitenetek?

Figyelt kérdés

a fiukhoz vonzodom, es fantazialas kozben nem gondoltam meg soha konkret szemelyre, de beindit az a gondolat hogy egy no nemiszervet nyalogathatom es hogy kenyeztethetem es o ezt viszonozza, es meg izgatobb a gondolat, ha groupenbe csinaljuk.fiuk/lanyok vegyesen.

valaki akivel mar elofordult hasonlo.leirna privatban errol a velemenyet?

rossz dolog?

probaljam ki az eletben is ?mit ajanlotok?

18/L



2014. máj. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ne a csoportossal kezdd szerintem, de lánnyal kipróbálhatod. ;) Vagy ha van pasid, akkor egy hármas. ;)
2014. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy mindent ki kell próbálni, amire az ember kíváncsi. Ha ilyen irányú vágyaid vannak, próbáld ki őket, és akkor egyrészt le fogod tudni őket, másrészt pedig meglátod, hogy csak fantázia volt -e, vagy tényleg élvezed.
2014. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem kezdhetnél egy hármassal.
2014. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

es hogy kellene kezdemenyezni?

nem tudok olyanrol aki benne lenne az ilyenekben.

2014. máj. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!