Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lány vagyok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány vagyok és a hetero barátnőim részegen le akarnak smárolni és fogni akarják a kezem. Miért?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért hiszik azt, hogy nekem minden nő bejön? Olyan kínos, amikor egy szimpla kis barátnőm le akar smárolni én meg már azt se tudom hogy térjek ki a szája elől. Pedig a pasikat szereti! Nem akarom megbántani, de miért nem tudják tűrtőztetni magukat? ha én megtudom csinálni akkor ők miért nem? ilyen eset nem egyszer, nem kétszer fordult elő. Tud erre valaki választ adni?

2014. júl. 16. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak te nem érted a mai lányok viselkedését.
2014. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja és persze az egészet nyilvánosan, emberek előtt
2014. júl. 16. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak te nem érted a mai lányok viselkedését.
2014. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak te nem érted a mai lányok viselkedését.
2014. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert a végletekig ostobák és ki akarnak használni a saját javukra. Gondolom már jópárnak átfutott az agyán, hogy "Na végre, most kipróbálhatom; eddig tök kíváncsi voltam, ennek meg úgyis mindegy, mert ránk nedvesedik!". Dögök.
2014. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
5. jó, de miért ilyen ostobák? miért nem látják, hogy nekik se mindegy, hogy melyik pasi akarja őket lesmárolni?
2014. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Olyan, hogy "hetero nő" már rég nem létezik.

Javasoltad már nekik, hogy egymással csinálják inkább?

2014. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

#6 Mert mondjuk ad1, ők a pasikra nedvesednek, velük akarnak komolyabban kezdeni, ad2, a kérdező a barátnőjük, ezért, mint barát, azt képzelik, többet is szabad, ad3, nagyon sokak nem tudják, hogy a homoszexuális emberek nem izgulnak fel minden jött-mentre. Ahogy egy hetero sem.


És ó, de. Vannak még heteroszexuális nők, bőven, kedvesem.

2014. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Tisztán figyelemfelkeltés. Ezzel akarnak érdekesnek tűnni, meg felhívni magukra a fiúk figyelmét. Téged meg felhasználnának. Gondolom ha csak kettesben vagytok, akkor nem is olyan fontos nekik. Szerintem is javasold azt, h csinálják egymással. :)
2014. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ez a szórakozzanak egymással a legjobb válasz :D


Amúgy nem tudom miért csinálják, az én barátnőim hál istennek nem ilyenek....nem tudom mit csinálnék O.o


Bár az is igaz, hogy foglalt vagyok, de nem hiszem, hogy bepróbálkoznának ha szingli lennék.


De egyébként kérdezd meg tőlük :D Talaj részeg, le akar smárolni, kérdezd meg, hogy ilyenkor miért jön rá ez a dili, mikor ő hetero? Ha nincs olyan állapotban, hogy válaszoljon, akkor kérdezd meg másnap mikor már józan :D


Amúgy hány évesek vagytok?


20/L/L

2014. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!