Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok ti mit tennétek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti mit tennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lécci agyatok tanácsot mert nem tudom mit tegyek...van egy barátnőm aki nagyon nagyon tetszik de nem tudom hogy neki a lányok is be jönnek vagy csak a fiúk. Múltkor már ki deritetem hogy ő ha az egyik bnője be jelentené hogy leszbi akkor el fogadná am persze jó. De már így hülyéskedtem ilyen csókkal mármint mondtam neki de ő mindig azt írja hogy fujjxdd. És olyan néha mindha féltékenyé akarna tenni. Még mondta hogy aludjak ott nála és mondtam neki hogy én félek a sötétben és még beszéltük hogy akkor meg fogjuk egymás kezét. Meg még együtt voltunk SZIN-en is és mindig hátra fordult (mögötte áltam) és rám mosolygott és meg rázta a fenekét amikor mellé áltam akkor meg meg fogta a kezem és így csápoltunk együtt...szóval én már teljesen össze vagyok zavarodva...lécci segítsetek

Előre is köszi a válaszokat!



2014. szept. 14. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

valld be a szerelmedet, vagy csókold meg.

ha szégyellős vagy, akkor pedig marad az örök várás.

2014. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy osztalytarsam aki ugymond ilyen leszbis viselkedesu, hogy oda razza magat lanyoknak meg racsap a seggukre ( de hulyesegbol) de bizonyitottan csak is a fszt szereti :)
2014. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha fontos a barátságotok, akkor semmit.


Ha annyira nem fog hiányozni, és nem lesz kellemetlen vele találkozni később egy visszautasítás után, akkor csókold meg.... Egyből megtudod hogy is állna hozzád.

2014. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szegediek vagytok?:D
2014. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha fujolt akkor off.az hogy nem kirekesztő,tehát elfogadja a másságot nem jelentiazt hogy ő is az.

barinők közt a mosoly,segg rázás,akár még a szájra puszi sem jelent többet szoros barátságnál,ami nem egyenlő a leszbikusággal.

2014. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Kérdező Igen :D miért? :D
2014. szept. 20. 00:46
 7/9 A kérdező kommentje:
5. Szájra puszi két lány közt az szerintem többet jelent puszta barátságnál....
2014. szept. 20. 00:47
 8/9 anonim ***** válasza:
5.vagyok az én ismeretségi körömben nem.
2014. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is szegedi vagyok :D
2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!