Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van, hogy az elkötelezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy az elkötelezett női sportolók igen nagy része leszbikus?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszotokat!

2014. nov. 4. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hol a forrás? Miből szűrted ezt le?
2014. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted?
2014. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem honnan szűrted le, pedig én lennék a legboldogabb ember, ha valóban így lenne. :D
2014. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, de ha csak tippelnem kell, akkor amennyi férfi hormon buzog bennük, nem csoda, ha ők is a nőkre mennek rá.
2014. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egész egyszerűen nem igaz. Nézd meg mondjuk húsz évre visszamenőleg a top magyar női sportolókat, a legtöbbjüknek férje van és olyan harminc éves koruk körül gyakran már gyerekük is, hiába kell kihagyni emiatt egy-két évet a karrierjükből.
2014. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy sok lány ismerősöm van, akiknek az életük a sport, arányaiban pedig sokan leszbikusak közülük. A nem sportoló lány barátaim között csak egy leszbikus van. És mások is számoltak már be hasonló tapasztalatról.


Ez nem baj, csak nagyon érdekelne miért van.

2014. nov. 5. 01:10
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Szerintem csak néhány sportágra igaz ez a megállapítás. Aránylag sok leszbikus nő van a női focisták vagy pl. a kézilabdások körében, tehát a labdás csapatsportokban lehet ez jellemzőbb,pl. a ritmikus gimnasztikázók körében nem hiszem, hogy lenne olyan sportoló ,aki nőként nőkhöz (is) vonzódik. És egy előttem szóló is mondta, hogy ez azért van, mert a leszbikusok közt sok a fiús(abb) nő, bennük több tesztoszteron, és ezért köteleződnek el ők jobban a sportok irányába. De nem a sport tesz leszbikussá:)

2014. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gondolod, a fiú sportolók között nincs épp elég meleg? az egy dolog, amit hivatalosan nyomatnak a médiában, aztán a valóság ismét másik dolog. ugye egy élsportoló soha nem lehet meleg,ez valahogy a közfelfogásbeli image szerint összeférhetetlen, ezért is ekkora tabu.


az meg tényleg baromi érdekes jelenség, hogy miért pont X és Y sportágak vonzzák nagyobb arányban a melegeket, de ezt tényként leszögezhetjük, saját sokszoros tapasztalatom. meg azért az se mellékes, hogy csak mert fiúkkal is foglalkoznak, egyáltalán nem biztos, hogy melegek. ahol sok fiatal srác össze van zárva pl edzőtáborokban, akárhol, hát mit is mondjak, igen könnyen megtörténnek bizonyos dolgok, melegség nélkül is. engem tényleg csak ez a sportág-specifikusság izgatna nagyon pszichológiai szempontból, kész tanulmány, de nekem is csak hozzávetőleges elméleteim vannak.

2015. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy egy rakat fiút összezársz egy sporttáborba, még nem fognak buzulni. Hülye vagy?
2015. aug. 21. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
buzulni nem is, nem ezt mondtam! de ez-az történhet bizony ... és az összezárt fiúközösségek iszonyú érdekes téma, de íme a heves tiltakozásod a legjobb példa arra, hogy mekkora tabu a téma.
2015. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!