Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero csajok! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero csajok! Lefeküdnétek egy leszbikus nővel ha jó pénzt kapnátok érte?

Figyelt kérdés
amit kimondtok azt az összeget kapnátok a számlátokra a gazdag leszbikus csajtól? Megtennétek?

2015. febr. 27. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
semmi pénzért.
2015. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkap egy bisex pillanatomban, akkor ingyen is eljátszanék vele. :D De a pasik felé a vonzalmam erősebb. Két pasival még akkor is szexelnék, ha nekem kéne fizetnem. :D
2015. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én elviekben hetero vagyok, de egy szép csajt, egyszer, ingyen is bevállalnék.
2015. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
91%
Ez a "hetero vagyok, de szép lánnyal igen" szöveg olyan, mint az "én toleráns vagyok, de a cigányokat utálom".
2015. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Olyan ritka a hetero nő, mint a fehér holló, csak fogalomzavar van náluk, azt hiszik az határozza meg a szexuális beállítottságot, hogy milyen neműekkel szexelt ténylegesen.
2015. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem. Nyilván olyan kaját se tuszkolsz magadba szívesen, amitől rosszul vagy.
2015. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy néz ki :D ha kövér,férfias akkor drága lenne :D egyébként prostik közt lehet válogatni..
2015. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még nővel, és nem is tervezem, de egy ilyen helyzetben, ha tényleg akár nagyon sokat is kaphatnék érte, akkor elgondolkoznék rajta... És őszintén szólva a nők többsége szerintem hasonlóan tenne...
2015. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám nővel, így ha csinos és kedves, akkor ingyen is. Viszont ha gusztustalanul néz ki, akkor semmi pénzért.
2015. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!