Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a nőideálotok a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nőideálotok a saját testetekhez képest? Hasonló? Vagy szöges ellentétben áll vele?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a többi leszbikus ezzel kapcsolatban hogy érez.


Bodyposy, önbizalom meg minden, de hogy hogyan látjátok magatokat.

Te külső szemlélőként testi részt nézve lefeküdnél saját magaddal? Úgy értem a te saját testalkatod az eseted, vonzz szexuálisan? Ha jönne egy nő mondjuk 98% ugyanolyan tessttel mint te, bevállalnád?



2015. jún. 30. 11:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

kimaradt, hogy a 6os is én vagyok :D de király, hogy 6ost is meg 9est is sikerült megszereznem :D :D

akkor meg ne aggódj, szerintem ami valóban zavaró lehet külsőben, az már ruhában is látszik :) és utcában többnyire abban jönnek veled szemben, szóval akkor tuti tetszenél magadnak! :D és általában ha kicsomagolod az amúgy ígéretesnek tűnő meglepetést, nem nagyon ér csalódás :D

köszönöm :)

2015. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Na jó,"meggyőztél" :) igen,valószínűleg tetszene,ha szembe jönne és mint általában ruhában lenne :D

Aztán ha kicsomagolnám,se lepődnék meg,ez is igaz.


Megint,mint olyan sokszor,bölcsebb maradtam volna,ha nem írok,csak olvasgatok itt szépen >.<

2015. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

hát nekem ez nem igy müködik én furán vagyok beállitva,én barna hajjal és barna szemmel rendelkezem kicsi vagyok kb 165 cm valamikor fuis valamikor csajos olyan vagyok mint az időjárás amihez épp kedvem van szóval nem jelenthetem ki h fius vagyok de azt sem h lányos, és fiatalabbnak nézek ki a koromnál :// én most multam nem rég 18 jó mondjuk rég volt >< de ez relativ maradjunk a 18nál >< engem 14 v 15 nek néztek pár napja >< nagyon kellemetlen >< de ez van de szerintem nekem alapjáraton gyerekes fejem van olyan kis lányos meg mosolygok mindig...nem vesznek komolyan >< na de megin tulzásba vittem az írást >< szoval nekem nagyon váltózó h milyen lány tetszik tetszett már vékony tetszett már teltebb , szöke és barna is vörös is rengeteg féle lány ,volt aki hasonló volt minr én de volt aki ellentétem de nem ez alapján tetszik meg valaki nekem pl ha megtetszik a személyisége vagy valami megfog akk nekem mind1 h h néz ki nekem ő lesz a világon a legszebb ,csak velem az a baj h hiába tetszik meg valaki >< ha neki nem kellek >< meg nem igazán megy nekem ez az ismerkedés dolog


a kérdésedre a válaszom h bevállalnám szerintem de ez oly relativ vonzana szerintem de nem tudom :P de örülnék egy klonnak ^^

2015. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Én vékony alkat vagyok, nekem a teltebb lányok jönnek be :)
2015. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok leszbikus, azért válaszolok.

Én magasabb (173 centi) és viszonylag arányos alkatú vagyok, közepesen nagy mellekkel, nem vagyok nádszál vékony, de molett sem. Magammal nem feküdnék le, viszont általában jobban tetszenek a nagyobb mellek és a nem túl molett lányok. Viszont sok múlik a kisugárzáson, mert találtam már vonzónak fiúsabb lányt is.

25/N

2015. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

En eleg sovanyka vagyok es sajna vekony hatar valaszt el az anorexiatol (genetika miatt egyebkent)... szeretem ha alacsonyabb nalam a lany es az alkata mindegy, de ne legyen o is ennyire csontkollekcio :3 nagy cici elonyben, imadom oket!


Magammal nem fekudnek le, taszit a testem o.o

18/l/l

2015. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon homokóra vagyok. Nagy mell, vékony derék és széles csípő. Elég magas vagyok 171 cm ehhez most 58 kg. Voltam már 52 is, nem néztem ki túl jól, nem állt jól. Ezzel a súllyal most elvagyok, azt mondjuk remélem, hogy több nem lesz :D Nagyon nőies vagyok öltözködésben egyébként.

Lefeküdnék saját magammal szerintem, de amúgy egyáltalán nem az ilyen lányok az eseteim :'D


Testalkatra a teltebb, nem kifejezetten vékony lányok jönnek be. Stílusra a kicsit fiús, sportos, lazább öltözködésű lányokat szeretem, a barátnőm is ilyen :)


21/L/L

2015. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Átlagosnak mondanám magam, nem vékony, és a nálam teltebb lányok jönnek be, pedig ha rajtam van "felesleg", utálom. Szóval ha talán szöges ellentétben nem is állnak, de mindenképp eltér a kettő..
2015. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Lefeküdnék e egy olyan testű nővel mit én ? Gondolodás nélkül igen !


Ne gondoljatok narcisztikusnak, de esetemben az ideálom és a saját testem közel áll egymáshoz.


170 centi vagyok illetve 48 kiló, a hátközépig erő fekete haj, zöldes szemek amit általában cicas tusvonallal hangsúlyozok porcelán bőr, magas szlávos arc csont. Pici de feszes mellem van, nos ez az amivel nem vagyok elégedett, tehát az ideálom nálam dúsabb keblű.

Továbbá nekem az összhatáshoz nagyon is hozzátartozik a ruha a smink és persze a parfüm.

Egyébként nekem Eva Green az egyik ideálom, én is kifejezetten hasonlítok rá, csak én vékonyabb vagyok illetve sajnos sokkal kisebb a mellem.

18/ L

2015. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Abszolút az ellentétem tetszik! Bár én is hasonlóvá szeretnék "válni". Ha mondjuk ledobnék egy 7-10 kilót , és levágatnám a hajam , akkor majdnem az ideálom lennék:'D
2015. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!