Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a nőideálotok a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nőideálotok a saját testetekhez képest? Hasonló? Vagy szöges ellentétben áll vele?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a többi leszbikus ezzel kapcsolatban hogy érez.


Bodyposy, önbizalom meg minden, de hogy hogyan látjátok magatokat.

Te külső szemlélőként testi részt nézve lefeküdnél saját magaddal? Úgy értem a te saját testalkatod az eseted, vonzz szexuálisan? Ha jönne egy nő mondjuk 98% ugyanolyan tessttel mint te, bevállalnád?



2015. jún. 30. 11:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Telt vagyok, inkább a vékonyabb lányok jönnek be, de nem utasítanék el senkit a külseje miatt, a belső nálam fontosabb, szóval lefeküdnék olyan alkatú lánnyal is mint én, holott közel sem vagyok elégedett a saját testemmel. :)
2015. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én formás alaktú, alacsony lány vagyok, és a magas, vékony lányok tetszenek:)


20L

2015. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Moncsy0506 ***** válasza:
0%
ez a legfőbb vágyam, minden alkalommal arra maszturbálok, hogy közben azt képzelm, hogya hasonmásommal vagyok. Legjobban azóta izgat ez atéma, amióta a párom felvette az együttléteinket, mivel azt mondta, hogy iróra izgató a segglukam látványa. Hát ahogy megnéztem a videót, valóban..azóta minden álmom, hogy egy ugyanilyen lány segglukát nyalhassam, és ő is az enyémet, vagy legalább hasonlót!!!
2015. szept. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én atletikusan sportos vagyok 80/ kg , az ideális csajszi számomra majdnem ugyanennyi kiló nagy fenekű és mellű, de sportolgasson valamit, pl spiningeljen előttem
2016. ápr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekm elég jó testem van. Szóval lefeküdnék egy magamfajtával :)

de ha lehet választani akkor legyen nagyobb cicije,és legyen sportosabb is. Nem kell hogy egy kigyurt izompacsirta lány legyen de legyen izom kontúrja.

2016. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!