Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mitől lehet ez? Lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Lehet, hogy valami zavar?

Figyelt kérdés
Szóval én egy fiú vagyok, de én sokkal szívesebben lennék egy leszbikus nő, mint egy heteroszexuális fiú. Fogalmam nincs ez miért van és, hogy mitől lehet, de én úgy érzem, hogy így sokkal jobb lenne nekem.
2015. szept. 5. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
de miért érzed hogy jobb lenne neked?
2015. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor transzi vagy, nem?
2015. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tehát akkor nem bírod elfogadni a saját nemed? ez transzexuálisra vall!
2015. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Transz leszbikus.



A szexualitás és a nem semmiféle viszonyban nem áll egymással, lehetsz transz és heteró, biszex vagy meleg is. Sőt, nagyon sokan aszexuálisak a transzneműek közül.



Szóval nincs semmi baj, hajrá. Sok sikert és kitartást :D

2015. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak valamiért úgy érzem az jobb lenne. Egyébként nem öltözök női ruhákba vagy ilyesmi.
2015. szept. 6. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:

A női ruha fogalma relatív. Lehetsz te fiús lány is, nem kell kötelező jelleggel miniszoknyában és csipkében parádézni ahhoz hogy nőnek számíts.


Csak a szexben érzed ezt, vagy az élet egyéb területein is inkább önmagad lennél nőként?

2015. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de ez tök érdekes. mert ha simán transzi lennél, vagyis a nemeddel nem lennél kibékülve, akkor nő szeretnél lenni éés férfiakhoz vonzódni, de ebben van még egy csavar.

nem is hallottam ilyenről.. mindenesetre kívánom neked hogy rendezd ezt magadban

2015. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. szept. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!