Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátnőm anyukájába. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
A barátnőm csak a barátom tehát ne úgy értsétek, hogy együtt vagyunk. Az anyukája tudja, hogy leszbikus vagyok és félreérthetetlen dolgokat csinál. Például amikor barátnőm nem volt ott olyanokat mond, hogy nagyon szép lány vagyok, piszkálja a hajam, simogat, megpuszil. Már többször előfordult ilyen. 38 éves dekoratív hölgy és nekem kb ennyi elég is volt, hogy fülig belezúgjak. Viszont a barátnőm miatt úgysem lehet ebből semmi. :(
2015. szept. 8. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne butáskodj,szex lehetne belőle.Te amúgy sem vagy szerelmes csak megkívántad a kedvessége,a közeledése miatt.A hölgy biztosan nagyon diszkrét és megbízható,a lányával pedig nem vagytok együtt.
2015. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon izgató:P
2015. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Nem tehetem meg, mert nem tudnék a barátnőm szemébe nézni, és ha kiderülne egy életre megutálna. Ő a legjobb barátnőm...
2015. szept. 8. 08:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor kérd az engedélyét.A barátnőd gondolom tudja,hogy leszbikus vagy?

Az anyuka ugye egyedülálló?

2015. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A "lopott" titkos dolgok a legizgatóbbak sokszor!

Szóval ha mindketten diszkrétek vagytok, akkor sose fog kiderülni, és mindkettőtöknek egy életreszóló élmény lesz. De ehhez előbb tud meg, h biztos "azért" csinálja az anyuka. Esetleg egy viszont simogatással, a fenekéhez éréssel, és aztán figyelve a reakcióját.

2015. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudja a barátnőm, hogy leszbikus vagyok. Ez őt sosem zavarta.

Igen egyedülálló az anyukája, és egyedül nevelte fel barátnőmet.

Nem tudom, hogy reagálna, ha előjönnék neki azzal, hogy az anyukájával khm...

Hát köszi a válaszokat, sokat fogok rajta agyalni, de azt nagyon nem szeretném, ha emiatt tönkremenne a barátságunk.

2015. szept. 8. 08:49
 7/11 anonim ***** válasza:
részedről ez csak fellángolás, őt meg sztem a kíváncsiság hajtja. ha úgy érzed, hogy rámehet a barátság, akkor inkább fogd vissza magad.
2015. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bloomington című filmet, aztán hátha könnyebb lesz dönteni. Leszbikus film. :)
2015. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Istenem sok nyomorek "reszedrol csak fellanfolas. Reszerol kivancsisag" Jaj mert tudjátok mi. majmok. Lehet tenyleg az de ugy jelentik ki mintha belelatnanak a fejukbe, azt hiszik hatalmas pszichologusok az idézetes szovegeikkel nagyon nevetek :D


am meg igaz kellemetlen h pont bnod anyja de en se birnam ki h ellenalljak

2015. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az előzőhöz: odaírtam hogy sztem. nem tartom magam tévedhetetlennek, viszont nem majmozok meg nyomorékozok le valakit azért mert nem értek vele egyet. esetleg gondolkodj el ezen.
2015. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!