Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt-e valamikor spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e valamikor spontán leszbikus szex élményed? Hogyan?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy létezhet-e olyan, hogy nem előre tervezetten, hanem minden előzmény nélkül, váratlanul jött össze két lány egymással - ha volt ilyen, hogyan?

2015. okt. 15. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Lehetséges, de én ettől óvatosabb meg érzelmesebb vagyok. Nekem kell az, hogy ismerjem egy kicsit mielőtt odáig jutunk, nem az van hogy helló szia, és már könyékig a bugyijába turkálok.
2015. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordult már, bár nem idegennel, jó barátságban voltam az érintett lánnyal. Ha gondolod privátban elmesélem.
2015. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Elmentem a barátnőimmel bulizni, nem meleg szórakozóhelyre. Találkozott a tekintetem egy lány tekintetével és ő jött oda hozzám. De úgy kell elképzelni, hogy mindketten teljesen nőiesek vagyunk. Egyik dolog követte a másikat, a mosdóban kötöttünk ki és megujjaztam, de ezen kívül ilyesmi nem történt velem. Ez is csak azért, mert őrült vonzalmat éreztem ez a lány iránt elsőre. Egyébként nem szokásom ilyen hamar bármit is csinálni.
2015. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már vagy tíz éve (ú bazz!, hogy telik az idő), középiskolásként egyszer együtt aludtam az egyik teljesen hetero barátnőmmel és lefekvés után addig-addig beszélgettünk a szexről, hogy tök spontán csókolóztunk egyet. Más nem történt.

A későbbi kapcsolataimban aztán mindig minden előre el volt tervezve, nem nagyon voltak ilyen váratlan események :)

2015. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!