Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti hogy álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti hogy álltok a BDSM-hez?

Figyelt kérdés

Az a pár kérdés, ami BDSM-ben van, arra általában heteró nők és férfiak válaszolnak. Én viszont kíváncsi vagyok a dolognak ezen oldalára is.

Akinek volt tapasztalata, az elmeséli, hogy mi volt? Illetve akinek nem, az miket próbálna ki szívesen? :)



2015. okt. 15. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

A vadság vonzz, de az alá-fölé rendeltség nagyon nem.

Ha harap, elfenekel, kicsit erőszakosabb, feltesz a falra, megdug felcsatolhatóssal stb az bejön.

Fordított szereposztásban is.


De az ilyen nyald meg a csizmám meg hívj hülye neveken dolgok nekem egyszerre röhejesek és gyomorforgatóak.

2015. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a kötözés is jöhet! :D

Aztán kb. annyi nálam is. :D

2015. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezek jók. A csizmanyalás meg ahhoz hasonlók nekem se jöttek be sose. :)
2015. okt. 15. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem. :)
2015. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kiszeretném próbálni a kikötözést.:D Már emlitettem is a barátnőmnek.:)
2015. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Inkább arra lennék kíváncsi, vajon felizgatna-e egy lezbikus párt, ha a feminizmus jegyében jól megalázhatna egy fiút. :))))
2015. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6os, a feminizmus jegyében? :o

fogalomzavar...

2015. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

feminizmus jegyében mindenki azt élheti meg a szexben amire vágyik amíg mindez kölcsönös beleegyezésessel történik.

A BDSM iránt érdeklődő pasik nagy százaléka sub, ez tudott volt mindig is, viszont a csajoknál nincs meg ez az arány, így van egy csomó sub pasi partner nélkül.

Ez nagyon szomorú, de ettől a leszbikusok még nem lesznek heterók, rossz ajtón kopogtatsz.

2015. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
#6 Addig kussolsz, amíg nem ragyog a fürdőszobám!
2015. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten domináns vagyok, a párom sem teljesen alárendelt, de azért érződik az, hogy én vagyok az erőszakosabb. :) Elszoktam fenekelni, ha vitázik velem, hisztizik, kikötözöm, nyilvánosan izgatom, ha más nem figyel, elkapom a torkát, lefogom, stb. Nem vagyunk tipikusan domináns, alárendelt pár, de nagyon élvezi az erőszakos oldalam. :)
2015. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!