Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti hogy álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti hogy álltok a BDSM-hez?

Figyelt kérdés

Az a pár kérdés, ami BDSM-ben van, arra általában heteró nők és férfiak válaszolnak. Én viszont kíváncsi vagyok a dolognak ezen oldalára is.

Akinek volt tapasztalata, az elmeséli, hogy mi volt? Illetve akinek nem, az miket próbálna ki szívesen? :)



2015. okt. 15. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár évben már inkább a fiúk iránt vonzódok - van barátom, de az a helyzet, hogy ha lenne egy kellően vad barátnőm, simán hagynám neki, hogy megkötözzön, megdugjon, egy jó kis fenekelést, mellbimbó húzgálást ugyancsak bevállalnék.

Én kevésbé vagyok domináns, de alkalomadtán nagyon felizgat, ha keményen bánnak velem.

Ez a csizma nyalogatás, meg szóbeli alázás komolytalan, viszont a fizikai kiszolgáltatottság tetszik.

2015. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan biszex vagyok, de igen, engem is izgat, és ismerek leszbikusokat, akiket szintén. Nyilván :)

Ami még pluszban érdekes, h fiúkkal szemben a szubmisszív énem jön elő, lányokkal meg a domináns, szóval még switch is vagyok, valamennyire. Bár a dominancia jobban izgat.

Az előző partneremtől kaptam egy felcsatolhatót, szóval azzal kiélhetem magam :) plusz még kikötözés, ilyesmi. A megalázás max olyan olyan formában okoz örömet h parancsolgathatok stb. Apróbb kínzások is tetszenek. A lányok sokkal könyörtelenebbek tudnak lenni egymással, mint a legkeményebb domináns pasi, én ezt figyeltem meg :)

2015. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

biszexuális nő vagyok, remélem nem gond, hogy írok :))


én eléggé vonzónak találom a témát. switch vagyok - inkább mazochista, de ha olyan a társam személyisége, domináns meg enyhén szadista is lehetek. van rengeteg öltözékhez kötődő fétisem, illetve a kötözés is jöhet :D azt ha vernek, ütögetnek, nem nagyon szeretem, legfeljebb óvatosan előfordulhat, de nem izgulok rá különösebben. inkább úgy, ha szavakban "aláznak".

2015. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát, még nem volt alkalmam tapasztalatot szerezni, de kifejezetten subnak érzem magam. (Semmiképp sem S/M, sokkal inkább D/S) Gyertya és kötözés témája is vonz.
2020. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!