Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan lány aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki már próbálta más lánnyal és ha igen akkor milyen élmény volt és kérlek ha úgy gondolod fejtsd ki bővebben?!

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna én még nem próbáltam senkivel. De már szivesen csinálnám
2015. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:3 velem is ugyanaz van mint 1-el
2015. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kedves Válaszolók!


Csak úgy idecsöppentem, mos olvasgatom a kérdéseket. Mi akadályoz meg titeket abban, hogy csináljátok?

2015. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz partnert találni, aki közel lenne egy alkalmi kapcsolathoz, de kevesen keresnek ilyet alapban... többen vágynak komolyabb kapcsolatra és azt meg nehéz találni, még heteroknak is.
2015. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nàlam csak csók volt, de viszont ő többet akart mint egy egy kis éjszaka, ő biszex én meg hetero, de én meg csak kívàncsi voltam milyen egy csajjal, így csak ennyi lett belőle.
2015. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%

Én leszbikus vagyok, tisztán emlékszem az elsőre.

Csodálatos volt, romantikus, szenvedélyes és gyengéd! Bár be kell valljam eleinte nem tetszett az orális szex, de maga az élmény elvarázsolt és hamar megszerettem "azt" is ;)

2015. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kicsit bénázós volt, és elég hideg. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hűvös lesz, pedig hát, ugyebár nedves is, belülről elég meleg is, nyilván a szoba levegője hidegnek érződik.

Begörcsöl a kezed, a nyelved.... de ezzel együtt jó. Csak szánjatok rá elég időt, és olyannal csináld aki tényleg szereti a nőket.

2015. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!