Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor vállalhatom ezt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vállalhatom ezt fel nyíltan úgy h ne legyen h is mondjam kínos?

Figyelt kérdés

Nem is igazából leszbikus hanm biszexuális vagyok de egyre inkább hajlok effelé..

A környezetemben már egy páran tudják közeli barátok de igazából én szeretném ezt felvállalni de a korom miatt ez lehetetlen.

A szüleim homofóbok és a suliban is elítélnék ezt a dolgot.

Barátnőm még nem volt viszont nagyon szeretnék de nem igazán merek kezdeményezni hisz nem tudhatom h most heteró-e.Nem szeretnék leégni előtte.

Ha talán valamikor össze is jön soha nem tudnám bemutatni senkinek mert ugye elég fiatal vagyok még ehhez és nem viselném el ha emiatt kiutálnak.


L (nem írok kort mert törölnék a kérdést)


2015. okt. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vállald fel nyugodtan :) mondjad tetszenek a lányok. Meg a fiúk is, azt kész :)
2015. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem vallalom fel mindenki előtt meg ez a te dolgod nem kell mindenkinek tudnia nekem a család tudja meg 1 barátnőm am nehez ismerdkedni :// :( 18/L/L
2015. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én leszbikus vagyok és úgymond most készülök a coming outra, akinek eddig elmondtam, azok jól fogadták,a szüleim miatt nem félek

Az egyetlen homofób társaságom az osztályom, szerintem ha nem is az egész, de mindegyik osztályban vannak, akik ellenzik a melegséget, én attól parázok, hogy nem néznék jó szemmel, hogy én csak ott vagyok a lányöltözőben, meg a női mosdóban...

Szerintem ne mondd el az osztályodnak, rengeteg támadás éri azokat akikről tudja az iskolája, hogy nem csak az ellenkező nem érdekli

15/L/L

2015. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel elég homofob környezetben vagy ezért szerintem várj amig a saját lábadra állsz,onnan már nehezebb kib-@-szni veled.

én bi vagyok és ffi de a büdös-életben nemfogom felválalni.

2015. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Világ életemben érdekeltek a lányok is, de mindig csak az aktuális barátnőm/barátom tudta, meg egy-két tényleg közeli barát. Otthon nem mondtam el a mai napig sem.

Nem értettem sosem azokat, akik ennyire fontosnak tartják ezt a "felvállalom" dolgot.

Ez csak a partneremre és rám tartozik, felesleges probléma forrás olyanokat beavatni a szexuális életembe, akiket éppen csak ismerek.

Amúgy meg sokan már csak azért is beszólnának érte, mert divat beszólni a melegeknek.

Én azt mondom, teljesen felesleges vesződni ezzel.

25L

2015. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!