Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy leszbikus barátnőm és észre vettem hogy hajt rám.Hogy tudnám szépen megmondani hogy nem bukok a lányokra.
2015. jún. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
mond neki h imádod a fa szt és egésznap arra gondolsz ebből szerintem megérti
2015. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a leszbik tudják, hogy ki hetero és ki nem! egyszerűen csak ne reagálj a közeledésére, vagy mesélj neki arról, hogy épp most tetszik egy pasi,akivel összejössz
2015. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő felvállalja, hogy leszbikus? Tudja magáról? Tudja azt is, hogy te tudod ezt?

Mert akkor nem értem, hogy eddig miért nem lett ezt tisztázva köztetek. Szerintem a "heteroszexualitás" ha nem is szép, de egy helyes megfogalmazás.

Egyszerűen, amikor valami olyasmit csinál, ami neked nem jó - nem tudom mit értesz "hajtás" alatt, de pl. túlzott közelség, kétértelmű beszéd -, akkor állítsd le. Mintha egy fiú barátod nyomulna.

De egyébként tényleg igaza van #2-esnek, valószínűleg tudja rólad, szóval direkt csinálhatja, próbál befűzni téged, ami elég egy aljas dolog, elgondolkoznék a barátság valódi értékén...

Mindenesetre, ha elég éretten álltok mindketten a dologhoz, szerintem meg is beszélhetitek.

2015. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha leülsz vele és őszintén elmondod neki. Így elkerülheted a félreértéseket.
2015. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!