Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire gyakori, hogy két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy két butch lány van együtt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Azmiaz?
2015. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 - az urban dictionary szerint a domináns fele a leszbikus párnak. Vagy ha csak egy személyre használod a kifejezést, akkor férfias vagy férfias viselkedésű nőt jelöl.
2015. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom....személyiségből fakadóan nem gondolom hogy megférnek egymás mellett. Bár, alkalmazkodóképesség kérdése inkább...:)
2015. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan egy fiús lányt/ nőt ismerek aki szerint csak az ilyen férfias lányok nők az igazi leszbikusok . De szerintem nem tudnának sokáig megmaradni egymás mellett. Aztán lehet hogy mégis, pont ezért.
2015. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megesik. Általában minden közegben előfordul egy-két ilyen pár, néha az is, hogy kb egyformák, egyműs ruháit is hordják.


Miért egyébként? Te is butch csaj vagy akinek bejönnek a fiús nők? Vagy csak kíváncsiság?

Az elvileg független attól hogy te hogy érzed jól magad hogy szexuálisan kihez vonzódsz...elvégre az ember nem bútorszett, hogy "összeillő párokat" alakítson ki pusztán esztétikai szempontok szerint.

2015. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm fiús, és minden bizonnyal elmondhatom, hogy neki a lányos lánnyal az igazi. Volt már fiúsabbal is, de értem meg van őrülve, azért is, mert lányos vagyok.:)
2015. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!