Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok és bomlanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és bomlanak utánam a pasik, de nem tudom őket normálisan lerázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek.

Teljesen nőies leszbikus vagyok, a barátnőm ugyanúgy. Nincs soha nyugtunk a pasiktól, akár egyedül vagyunk valahol, akár együtt. Már nem tudok mit hazudni a rám akaszkodó pasikra. Ha azt mondom, hogy van barátom, azt mondja nem zavarja, ha az igazat mondom, hogy barátnőm van, akkor nem veszi komolyan. Ha azt, hogy nem jön be, akkor meg konfliktus van. Nagyon unalmas már. Miért nem értenek a pasik szóból, hogy nem akarunk tőlük semmit? Lányok, ti hogyan pattintatok?



2015. dec. 7. 21:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Korotok?

Jeggyűrű, eljegyzési gyűrű, vagy fotó a férjedről és az 1-2-3 gyerekedről hihető lenne?

2015. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
25 és 24 évesek vagyunk a barátnőmmel.
2015. dec. 7. 23:01
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért kell magyarázkodni? Senkinek semmi köze a magán életetekhez. Nem vagy(tok) kíváncsi senkire, és kész!

Megy mindenki a dolgára! Maximum,egy (ne haragudj de most nem érek rá).Ha értetlenkedik, akkor meg se szó, se beszéd, tovább haladsz!

2015. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha az őszinteség nem válik be, esetleg próbálkozhatnál még azzal, hogy aszexuális vagy, pénisz-iszonnyal súlyosbítva, amivel már 4 éve kezel az ország egyik legjobb szexuálpszichológusa, de azért ha gondolják, adjanak egy telefonszámot arra az esetre, ha a terápiádban áttörés következik be. :-)
2015. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen azt kell mondani,hogy ha "nem fogod fel,hogy nem akarlak megismerni,akkor takarodj!" Nem kell ezen problémázni. Ebből így is úgy is konfliktus lesz,mert a sok nyomorék pasi nem érti meg így se,úgy se,ha nemet mondanak nekik!
2015. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%
mert egy rakás szerencsétlen vagy akire rá lehet szállni. erdekes én nem bőgök el tudom küldeni ha valakitől nem akarok semmit
2015. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan szinten homofób a társadalom, főleg a mi országunkban hogy azt már provokációnak minősítik ha bátran felvállalod magad.

Mi is hasonlóképp vagyunk a barátnőmmel, szerencsére nekünk jófejek a barátaink. Mi is kapjuk a csipkelődős poénokát rendesen, több irányból, de hát azért a többség a környezetünkben nem akkora idióta hogy ezek a beszólások komolyak legyenek :D Az Ismeretlen bunkókra nem szánunk időt.

Rossz közegben mozogsz, és valószínűleg rosszul. Nincs lehetőségetek vagy nem kívántok másokkal vegyülni?

2015. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ha rájuk sem nézel, nem reagálsz a hülyeségeikre, általában hamar lekopnak szerintem
2015. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szilárd47 válasza:
100%
Bomlanak, hát bomlanak. Ha nem bátorítod őket, maguktól lelépnek. Magyarázkodni sem kell, bőven elég, ha minden közeledési kísérlet elhárítasz.
2015. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Micsoda egy egonövelő kérdés!

Mert hát megoldást itt senki nem fog erre itt eléd tenni.

2015. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!