Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem igazodok ki a címkéken. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazodok ki a címkéken. A fiúkhoz csak szexuálisan vonzódom, és csak a "nőiesebbekhez", komolytalanul. Az új barátnőm előtt leszbikusnak vallottam magam. Megmondjam neki vonz néha pasi is?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk volna utalt rá hogy nem akarna biszexuálissal kapcsolatot.Félek attól is emiatt féltékeny lenne a legjobb barátomra, már tett olyan jellegű megjegyzést ránk, ami ezt feltételezi. Titkolózni nem akarok, elhallgatni se nagyon. Utálom hogy ilyen bonyolultnak kell lennie..Folyton ezen jár az agyam. Valakinek van valami tippje a megoldásra?

2015. dec. 16. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt már elhallgattad... mond el.
2015. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, mivel zavarja a lelked, hogy titkolózol és jobb is, ha őszinte vagy vele ezért mond el neki.

Biztos, hogy zavarni fogja, mert gondolom fél attól, hogy egyszer meggondolod magad és egy pasira fogsz vágyni, amit ugye ő nem nagyon tudna pótolni, de biztositsd róla, hogy ennek ellenére te őt szereted, vele érzed jó magad.

Az én barátnőm is az, de tudom, hogy nem csalna meg, meg hogy engem szeret, néha nekem is eszembe jut az a félelem, hogy mi van ha egyszer mégis pasira vágyik, de inkább nem hagyom, hogy ezek a gondolatok problémát hozzanak az amúgy jól működő kapcsolatunkba, több, mint 5 éve vagyunk együtt, hamarosan össze is költözünk. Szóval működhet igy is, ha megvan a bizalom.:)

Ennél jobbat nem tudok mondani.

2015. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is úgy a tiszta ha elmondod, tudnia kell. :)
2015. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kellett a biztatás :)
2015. dec. 16. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el az őszinteség fontos :) szeret nem fog elhagyni
2015. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!