Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusokra is jellemző ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusokra is jellemző ez (már akire)?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok és a "meleg térfelen" gyakori kérdés a melegek és a női keblek, illetve nemi szerv kapcsolatának kérdése. Így látom hogy elégé jelentős azon homo fiúk száma akit taszít a női meztelen test látványa, és ennek fejében nem is igazán tudjuk (ezzen halmaz) hogy egy nő/lány hogy nézz ki "olyan" értelemben. A leszbikus lányok körében is jelen van ez a jelenség, hogy ámbár tudják anatómiai szempontból mitől lesz egy fiú fiú, de de nem tudja ténylegesen hogy is néz ez ki? Remélem a fogalmazás módja miatt senki sem áll fejre.
2015. dec. 16. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát: a vagina látványát sem tudod elviselni, ezért nem tudod elképzelni sem. Ugye?

Én egy időben viszolyogtam a szőrös pénisztől. Ennyi.

2015. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Remélem a fogalmazás módja miatt senki sem áll fejre." Ne reméld!
2015. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miután nekem ez viszolygást vált ki, így nem volt rá okkom hogy megfigyeljem szándékosan, így a tényleges vizuális tudásnak hiányában vagyok.
2015. dec. 16. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a többi leszbikus hogy van ezzel, de én tudom, hogy néz ki egy cisz férfi "olyan" értelemben.
2015. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem maga a látványa, a mivolta nem zavar. Nem csak szexuális célzattal lehet ránézni egy testre. Vegyük azt egy teljesen szimpla testnek, egy téglalapnak, ahhoz se vonzódsz, mégse undorodsz tőle.

Szoktam járni akt rajzórákra, ahol beülök és lefirkantom a modellt, ezekkel együtt sokszor előfordul, hogy férfit. Ott van, még meg is kell néznem, hogy lerajzoljam.

Semmi, csupán hidegen hagy.

Nyilván más, ha testi kontaktusba is kéne lépne azzal a részével

Na az az, amiből már nem kérek. :D

2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem gyakran szoktam akt képet csinálni, lehet nem is váltana ki undort feltétlenül, ha nem úgy látnám ezt hogy az a tipikus hirdetés hogy "XY vagyok, csak pár kilométerre lakunk egymástol, nem akarod szétku*ni a..." ( gondolom mindenki tudja hogy fejeződik be a mondat). A női mell belőlem se vált ki viszolygást, egyszerűen semleges.
2015. dec. 16. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok és régen szexeltem pasikkal is, szóval mindennel tisztában vagyok. Nem undorodok egyáltalán a férfi testtől, csak nem akarom megérinteni, érezni, semmi. Egyszerűen hidegen hagy. Ha egy pasi megcsókol, mert ilyen is előfordult többször, mivel nőies vagyok, nem érzek semmit, csak felháborodást. :)
2015. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem taszít egy férfi nemiszerv, meztelen test látványa, annyira azért nem undorodom tőle, de nyáááh. nagyon nem jön be >< azt persze vágom, hogy néz ki :D
2016. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!