Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre hogy vonzódom a lányok iránt. Eddig leginkabb a fiúk tetszettek de most mar akármilyen jóképű, helyes fiút látok akkor semmi. Ellenben ha egy szep lányt látok akkor mar egészen más a helyzet... Nem izgulok fel vagy ilyesmi csak mondjuk megteszik. Igazából a kérdés az hogy lehetek leszbikus úgy hogy egyik ismerősöm sem az (senkit sem ismerek aki leszbikus) de meg csak filmekben sem láttam. A bunkó, gyunyos vagy hasonló válaszoktol kérlek kíméljetek. Habár meg csak most erek rendesen szexuálisan de mintha a lányok fele hajlanek.. Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. dec. 19. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz leszbikus. De remélem emiatt nem fáj a fejed. Nincs azzal baj ha a lányok jobban tetszenek.


25F

2015. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha az vagyok csak kiváncsi vagyok hogy lehet-e mert ez örökletes vagy tanult. Legalábbis én így tudom. De köszönöm a válaszodat :)
2015. dec. 19. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tanult!

A szocializáció során alakul ez így. Attól még hogy nincs a környezetedben leszbi attól még kialakulhatott. Pl ha nagy szerepett kapott az életedben anyukád apukád meg kb semmit.

2015. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Szeretik úgy beállítani ezt a dolgot (politikai/társadalmi nyomásra), hogy valaki homoszexuális, valaki heteroszexuális, valaki biszexuális, és erről senki és semmi nem tehet, ez "így van megírva", és kész. Valójában rengeteg átmenet is létezik, és rengeteg hormonális és szociális tényezőtől függ (persze az a másik gyakori tévhit sem igaz, hogy mindenkiben van homoszexuális hajlam!!!). Hogy mire is gondook... pl. egy illető ha a középkorba születik, eszébe se jut "outcomingolni", hanem családot alapít, és nem is gondol arra hogy akár homoszexuális is lehetne. Ugyanez az illető lehet hogy a XXI. százaban simán homoszexuális lenne.


De mindenesetre önmagában az hogy megtetszik egy lány, az is egy ilyen átmenet, egy fellángolás. Maga a leszbikusság szexuális vonzalmat jelent.

2015. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat es szerintem ez a megtetszik egy lány dolog fokozódni fog. Igazából a kérdést rosszul fogalmaztam meg mert volt mar egy szexuális "felvillanasom" egy lány iránt. Mégegyszer köszönöm csak arra voltam kiváncsi hogy ez nem csak azzal a kettő dologgal "fejlődhet ki" amit én tudtam. De ezek szerint nem úgy! Szóval köszönöm tényleg segítség volt es mar nem vagyok bizonytalan ebben az egészben :)
2015. dec. 19. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
👍 :)
2015. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismereteim szerint ez kromoszóma függő dolog, amit hosszú távon nem lehet befolyásolni. Majd a késöbbiek folyamán fog kiderülni, ha mindkét nemmel lesznek szexuális tapasztalataid, hogy valójában kikkel is érzed jól magad.
2015. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lenne meg egy kérdés. Nem merem elmondani se a családomnak se a barátaimnak. Felek hogy a családom lenezne vagy ilyesmi. A barátaim miatt ezzel kapcsolatban nem felek mert az egyikük biszexuális úgyhogy őket nem zavarna. De a családom.. Hogy mondhatnám el? Mi van ha rosszul reagálnak? Vagy jobb ha elmondom?
2015. dec. 19. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Én akkor mondanám el ha már van b.nőd, és ideje lenne bemutatni.

Ha nem fogadják el akkor mondd hogy te boldog vagy. Ha erre sem reagálnak akkor egy időre fordíts nekik hátat hogy megemésszék a dolgot.

2015. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. dec. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!