Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik a leszbikusság jelei egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a leszbikusság jelei egy lányon?

Figyelt kérdés
Nem a gyűrűre, és társaira gondolok, hanem inkább viselkedésbeli dolgokra, amikkel akaratlanul is elárulhatja magát az illető. Tapasztalatok?
2015. dec. 23. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Bámulja a csecsed.
2015. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
en megismertem egy lanyt,baratnok lettunk de tenyleg egy jelet se vettem eszre ami erre utalt volna aztan közölte velem hogy biszex.Viszonylag gyorsan tehát lehet hogy veled is közölni fogja ha vagytok olyan jóban
2015. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiúsabb viselkedésnél gyakoribb, hogy biszex, vagy leszbikus valaki... de az sem feltétlenül az... meg a féloldalas mosoly. :D
2015. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló jól írja...

Ezt már én is nagyon sok esetben tapasztaltam, hogy a fiús viselkedés, bizonyos kézmozdulatok, testtartás, féloldalas mosoly...

Komolyan, egy alkalmat se tudok, ahol ezek a jelek "cserben hagytak" volna...

Olyan már volt, hogy egy nagyon nőies leszbikus nem mutatott ilyen jeleket, de aztán mégis kiderült, hogy a lányokhoz vonzódik, viszont olyan még nem volt, hogy valakin láttam ezeket a jeleket és egyáltalán ne lett volna biszex vagy leszbi.

(nem félreérteni, nem szimplán fiús stílus alapján mondom ezt... nagyon kell látni az apró rezdüléseket a dolgokban, tehát laikus szerintem ki se szúrja)


Viszont nőies leszbikusokon is biztosan vannak jelek, de azokat annyira nem ismerem.

2015. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Fiúsabb viselkedés. Hüvelykújjon gyűrű. Udvariasak más lányokkal szemben. :) Pl előre engedik őket a buszpn kinyitják az ajtót...stb...:) :)
2015. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok leszbi de valahogy mindig felismerem a leszbiket. Valahogy olyan érzésem van mint amikor fiuval beszelek mert ugy is nez ram mint ahogy egy fiu nezne. :)
2015. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.:)
2015. dec. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!