Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál tényleg hamarab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál tényleg hamarabb megtörténik a szex mint a hetero pároknál vagy ez butaság?

Figyelt kérdés

Akiket eddig ismerem baráti körömben leszbikusokat, mindegyiküknél elég gyorsan (lásd: második randevú vagy akár elsönél is) megtörtént a dolog.. vagy ez emberfüggö itt is? Mert én például nem feküdnék le rögtön a kiszemelt lánnyal az elsö találka után :) Csak azért érdekel, mert eddig csak ilyen lányokkal sodort össze az élet.

20/L/L



2015. dec. 26. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyénfüggő...


Sok mindenen múlhat.

Pl hogy mennyire van meg köztük a kémia... szerintem ha két ember nagyon kívánja egymást, akkor nem kell sokáig húzni a dolgot, élvezzék az életet amíg lehet.


Viszont én is képes vagyok várni valakire hónapokat, ha ő még nem áll készen, fontosnak tartom, hogy megismerhessem a másikat. Hosszú és harmonikus kapcsolathoz ez számomra kicsit fontosabb, mint a szex.

2015. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaba veve, ez is, mint minden, emberenkent valtozo. DE, ebben tenyleg van valami, nem ritka , hogy eleg koran megtortenik az elso aktus. Az oka talan az, hogy ket no kozott hamarabb kialakulhat egy olyan bizalmi, intim viszony, mint ket ellenkezonemu kozott. Velem is elofordult mar hasonlo. Egy honapnyi levelezes utan, elso talalkozaskor, megtortent aminek megkell tortennie. Meg csak furanak se talaltuk a helyzetet. Szoval letezo dolog. Kerdezo soha ne mond azt h. soha... Nem tudhatod kivel hoz ossze a sors. ;)
2015. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Van benne valami igazság.

Nőben nem nagyon tudnék olyan saját példát említeni, akivel a második randi után ne történt volna már semmi. Ez volt a max, két randi. Ez mondjuk elég elgondolkodtató kérdés, valóban... :)


27/L

2015. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi csak három hónap után, szal...
2015. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem sokkal jobban érdekel a személyisége, a lelke. A szex másodlagos számomra. Viszont ha a kiszemeltem már pár nap után le akarna feküdni velem, nem engedném.


20L

2015. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vélekedem a korábbi válaszolóhoz! Én sem engedném,akármennyire is tetszik! Az ismeretségnél nincs fontosabb.
2015. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!