Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha meleg férfiak barátkoznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg férfiak barátkoznak hetero nőkkel, akkor leszbi nők miért nem barátkoznak hetero férfiakkal?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így vettem észre, hogy a leszbikusoknak kevés esetben van hetero férfi barátjuk.. Ellenben sok meleg körül hemzsegnek csajok.

2016. jan. 13. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Igen utolso ez igy van!

En leszbi lanyokkak szeretek csevegni mert tudom ugysem lesz koztunk semmi es megis jokat lehet beszelgetni veluk a kozos temarol ,a lanyokrol!

Tetszik ahogy ketten lessuk oket mert a fiu haverok olyan nyersek ezen a teren!

2016. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is leginkább fiú barátaim vannak, bár mindegyikkel eljutottunk a "beléd estem" fázisba, szépen átvészeltük, mert tudták, mi a helyzet és tényleg jó barátok lettünk. :)
2016. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy érdekes, hogy lepontoznak valami miatt, ami tényleg így van :D


Sajnálom, bárki is vette a szívére..

2016. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
88%

"Második: erre én is gondoltam, de nem minden leszbi feminista.."


Kérdező, tudod mit jelent a feminizmus? Nem férfigyűlöletet. Attól még, hogy egy csomó tini picha van, akik egy fiú miatt elkezdik a férfi nemet gyűlölni, arra hivatkozva, hogy ők feministák, csak megsúgom, hogy egyáltalán nem azok, sőt. Jó pár idióta miatt ne keverd a szezont a fazonnal.


Gondolom most jó páran le fognak pontozni.



19/F

2016. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Kedves utolsó, én is ezt akartam mondani :) Végre valaki akinek legalább halvány lilája van arról hogy a feminizmus NEM férfigyűlöletet jelent.


Csak hogy a kérdésre is feleljek: Vannak leszbi ismerőseim, és valóban ritka hogy férfiak barátságát keressék. Ennek az az oka, hogy a pasik többsége (nem mind) egy idő után többet szeretne. Jó esetben felfogja a nemet, rosszabb esetben meggyőződése hogy egy nő azért lesz leszbikus, mert nem szexelt egy igazán jót pasival. És majd ő megmutatja , áttéríti a leszbikust hetero nőnek. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a pasik többsége elég normális, leáll ha nem kérnek belőle. De mindig akadnak őstulkok, akik azt hiszik hogy a farkuk körül forog a világ.

2016. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Az elmélet és a gyakorlat általában különböznek. Ez kiváltképp igaz ha a feminizmusról van szó. A politikában és a médiában terjedő feminizmus 100%-ban a gyűlölködésről, hazugságokról szól.
2016. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
2016. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

Személy szerint nekem több okom is van rá,hogy miért nem szeretek hetero férfiakkal barátkozni.

1. Ha leszögezem nekik,hogy NEM tetszenek a férfiak,akkor jönnek a perverz dumáikkal,meg,hogy ők mennyire kíváncsiak arra,hogy hogyan is zajlik az ilyen,mindent mondjak el töviről hegyire... (Nem tartozik rá,hogy én mit csinálnék az ágyban,lapátra vele!)

2. Minden második hetero férfi,aki eleinte a barátom volt,a végtelenségig unszolt,hogy Ő mennyire jó lesz hozzám,milyen rendes és milyen jó az ágyban... egytől-egyig meg akartak győzni,hogy mindenképpen ágyba vigyenek... (pfujj...hamar kipenderítettem őket!)

3.(amiről eddig még nem volt szó) Az elképzeléseik egy nőről kapcsolatban. Ez nálam annyit tesz,hogy ha több ideje ismerem az illetőt,akkor egy kis idő után szóba kerülnek a csajok. Rend szerint úgy beszélnek róluk,mint használati tárgy,szexuális eszköz,vagy mint megdönthető trófea! Undorodom az ilyentől! Egy nő nem egy tárgy vagy eszköz,nem díj vagy egy futó kaland (igaz van,aki rászolgál erre,de) az,hogy általánosságban így beszéljenek egy nőről egy másik nő jelenlétélben,az megbotránkoztató! Ennek is lapát a vége!

4. A pucér nős képek. Gondolom mindenki minimálisan bevallja,hogy szereti nézegetni a meztelen alakokat (leszbikusként én a nőket). Viszont ha adott egy fiú haver,és ezt tudja,akkor onnantól kezdve csak azt fogja folyamatosan küldeni. Először nem nagy ügy,néha-néha elviselem,de az,hogy minden egyes beszélgetésnél előhozakodik a pucér nős képekkel,és elvárja,hogy felizgult kan módjára reagáljak,hát bocsánat,de az a személy egy p*csfej!

Befejeztem az okokat! Szép kis lista... Mindezek ellenére van 4 fiú barátom,2 tudja a vonzódási körömet. Velük jól megvagyok,de ez a 4 fiú kb. 0,0001%-a azoknak a fiúknak,akikkel eleinte barátságban voltam,hogy miért ilyen kevés marat? A fentiekben olvashattad!

(egy leszbikus lány)

2016. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%

Emma Watson beszéde szuper gáz! :D

https://www.youtube.com/watch?v=cdolFBDERdA

2016. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!