Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Első ránézés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Első ránézésre melyik nő tetszik jobban nektek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ez a döntő, de most kifejezetten arra lennék kíváncsi, hogy külsőleg melyik stílus fog meg jobban titeket, csak így első ránézésre?!

A nagyon nőies (magassarkú, szoknya, stb.), vagy a szintén nőies, de kicsit lazább stílusú? Pl. szaggatott nadrág, bőrdzseki, piercing, tetoválás, de mellette egy szép smink, stb.

Elsősorban a kicsit "fiúsabb" lányok válaszát várom, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.



2016. jan. 16. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Ezekből nekem egyik se. Ettől fiúsabb nők tetszenek.

Nem játszunk papás mamást, attól még hogy én is fiúsabb vagyok miért ne tetszhetnének a butch csajok?

2016. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Isteneeeeeeeeeeeeem már megint a tömeglányok. Annnnnnyira szánalmas. Nem tudom sírjak vagy nevessek de az tuti h megbántam h feljöttem ma ide. Legyen már egy kis egyéniségetek az istenszerelmére
2016. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es! Ez a kérdés csupán kíváncsiság, és nem a "trendi" cuccokró, hanem inkább a stílusról szól, amihez mint tudjuk, nem kell sok pénz. :) Ezeket a képeket találtam, ezekkel tudtam leginkább kifejezni, hogy mire is gondolok.


Kedves 11-es! Sok leszbikus ismerősöm van, és azt vettem észre, hogy a butch lányok inkább náluk nőiesebb lányokkal vannak együtt, ezért így írtam ki a kérdést, de egy szóval sem említettem, hogy ez nem lenne normális dolog.. :)


Kedves 12-es! Szerintem te is eléggé félre értettél, máskülönben nem tudom hová tenni ezt a választ. Tehát a képek csak illusztrációk, nem a tömeglányokról van szó, hanem a STÍLUSRÓL. Mert ahogy előttem írták is, hiába mondják, hogy nem a ruha teszi az embert, de igen is a stílusunk nagyon sokat elárulhat rólunk. Én pedig csak kíváncsi voltam, hogy a leszbikus lányok a nagyon nőiest, a kicsit lazábbat, esetleg valami mást szúrnak-e ki elsőre. ;)

2016. jan. 17. 11:12
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
"felreertettelek" de most mondod h a stilus miatt raktad a kepeket, hat errol beszelek, tomeg stilus hanyinger
2016. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nagy valószínűséggel csak nagyjából meghatározó irányelvként rakta ki a képeket, hogy ilyet képzeljünk el.

Az én öltözködésem is hasonló pár képhez, de mégsem pont ugyan olyan, mert benne van a saját stílusom, a saját elképzelésem...

Nem hiszem, hogy mindenki a kép alapján ugyan úgy öltözne...

2016. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Mind2 tetszik ez a szemelyisegtol függ :D
2016. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúsabb lány vagyok és a fiúsabb lányok, férfiasabb nők tetszenek meg. Rövid haj, ing, blúz, nadrág. Elegáns vagy nőiesebb fazon is lehet. De ők valahogy kinézetre is mefognak. Igazából a belső a fontos, és a személyiség.
2016. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
78%
Butch vagyok, és a fiús vagy szintán butch lányok jönnek be. Rövid haj, nadrág, blúz, nagyobb poló, mint ő, ing, bakancs. Kicsit idegesít, ha egy lányon magassarkút látok. Nem tudom miért, de legszívesebben levenném róla és kitördelném a sarkait. :D
2016. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mind a két stílus bejön. Nàllam kedv függő az öltözködésem, van mikor szoknya magassarkú, de van amikor has poló , farmer. De nem a ruha a lényeg! Én elösszőr az arát nézem meg , és a szemeit. Vannak olyan lányok (mint pl én) hogy mindegy mit vesz fel, jól nézki benne. (Nem egóból írtam). Szerintem aki jól nezki , az még egy melegítő nadrágba is hódít, nem muszály szoknyát felvennie! :)
2016. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!