Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki azért vagdosta/vagdossa magát mert leszbi vagy meleg?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm. De inkább azért, mert bántották amiatt, hogy leszbikus.
2016. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én azért, mert 16 éves korom óta állandóan olyan fiúkba szeretek bele akiknél semmi esélyem és elkeseredett vagyok:/ (egy meleg fiú)
2016. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó! Én is pont így vagyok a lányoknál! :/ kitartás!
2016. jan. 30. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, köszönöm szépen! Neked is! Örülök, hogy nem vagyok egyedül... (Előző srác voltam)
2016. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagdostam magam egy reménytelen szerelem miatt.

Pontosabban azért, mert mindig kecsegtetett valamivel, aztán mikor azt hittem nyert ügyem van, hirtelen bepasizott...

De nem bírtam róla lemondani, hátha mégis lesz köztünk valami.

Mostanra mondhatni túl vagyok rajta, de még mindig napi szinten eszembe jut. 2 éve nem beszélünk.

2016. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ugyanez volt nálam is.

Olyan jeleket küldött, amik alapján teljesen azt éreztem, hogy tetszem neki és végre lehet valami. Még mások is megerősítették. Aztán összejött egy lánnyal.

A különbség az, hogy én inkább haragot érzek felé, hiszen nem igaz, hogy nem vette észre, ahogyan éreztem iránta, és akkor... szórakozott az érzéseimmel?


Vagdosni csak egyszer-kétszer vagdostam, de nem volt se rossz, se jó. Nem oldja meg a problémát. Volt bennem egy érzés, hogy meg akarom mutatni másoknak, hogy valami nincs rendben, de másnap mégis inkább takargattam.

Meg kellett tapasztalnom, hogy milyen, de nem sok értelme volt :/

2016. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagdosom magamat, de nem legfőképpen a leszbikusságom miatt... Bár megesett, hogy szerelmi dolgok miatt ugrottam neki a combomnak, de nem gyakran. :/
2016. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is a combomat vagdostam az életem kudarcai miatt, de már 2 hónapja tiszta vagyok :D viszont ez nem jelenti azt, hogy boldogabb is lennék :(

20l

2016. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is leszbi vagyok és 16 éves és eddig csak reménytelen szerelem volt nálam és volt hogy vagdostam magam ezért (meg másért is). Ha gondolod írhatsz privibe.
2016. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Exbarátnőm sokáig vagdosta magát még előttem, szerelmi bánat és önértékelési problémák miatt... szerintem tudni kell magunkkal/megbízható emberrel megbeszélni azokat a dolgokat, amiken úgy éreznénk hogy csak a vagdosás könnyíthet.. én személy szerint voltam lelkileg 1-2szer padlón, de önmagam bántása sosem volt opció... mindenképp beszélj valakivel a lelki fájdalmaidról, sokat segít!!

Fel a fejjel! 17/L

2016. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!