Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a barataimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barataimnak?

Figyelt kérdés
Szoval, mar feleve uj barataim vannak. Sajnos az a fajta ember vagyok aki eleinte nem meri vallani massagat, hanem inkabb eleri, hogy megszeressek elobb magaert, aztan jon a lesujto hir. Erzem oket mar magamhoz olyan kozel, hogy itt az ido stb, de egyben nagyon is felek. Meg soha nem csalodtam a megerzeseimben, mert a regebbi barataimnak is ahogy elmondtam, meg jobban kialltak ertem mikor bantottak, persze voltak akik elfordultak, de azok akiket a legjobban szerettem mellettem alltak. Es oket is kezdem ilyennek erezni, plusz nagyon nyomaszto erzes mar tovabb titkolozni, igazabol sejtheto mert mar neha unok dolgokat es teszek utalasokat, azt erzem ki akarok torni, feljonni a viz alol vagy valami hasonlo. Megfulladok a sajat titkaimban, szeretnek mar valakivel beszelni errol. Amugy minden rendben magammal, elfogadom magam kulsoleg belsoleg, altalaban megfogom az embereket a szemelyisegemmel szoval konnyen is baratkozok, csak nagyon bizalmasan kezelem ezt az egeszet, mert regen csunyan megjartam amikor rossz fulekbe jutott. Igazabol nekem alom lenne egy olyan leszbikus vagy biszex BARAT csak barat, akivel tudok beszelgetni, mert ha meg a barataim meg is ertenek es elfogadnak, veluk akkor sem tudok errol ugy beszelni, de igz meg hogyan talaljak akarkit, szinte mindig bejon a megerzesem ha valaki az, de hogy menjek oda baratkozni? :D Ugyerzem, hiaba vannak mellettem joban rosszban, mig ezt meg nem oszthatom veluk, addig maganyos vagyok. Tarsas magany, mindta mindig lenne koztunk egy uvegfal, mindenben ott vagyok, latok erzek hallok, de megis elvalaszt ez az egesz :/

2016. febr. 3. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a saját barátaid nem fogadnak el, vagy elítélnek emiatt azok nem a barátaid, és ne is akard, hogy azok legyenek. Merd felvállalni h ki is vagy. :)
2016. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nekem szuksegem van tarsasagra, ezert ha elore felvallanam sokaig egyedul lennek vagy orokre ki tudja, de mar azt erzem szeretnek engem nagyon. Amugy csak ket lanyrol van szo, nem egy egesz tarsasag :)
2016. febr. 4. 01:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha normálisak nem lehet ezzel gond. Nekem van pár homo barátom mind a 2 nemből és nem tekintek rájuk másként :) volt akit így ismertem meg h tudtam, volt aki később mondta el. De sosem kaptam fel :)
2016. febr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
először az 1iknek áruld el. annak aki szerinted jobban elfogadja. a másik meg ha régóta jóban van azzal akinek elmondtad ak ő is könyebben elfogad ha látja az elsőn hogy elfogad téged
2016. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is először csak egynek mondd el, akiben a legjobban megbízol, aztán jöhet a többi. Én is így csináltam. :) Amúgy én szívesen barátkoznék veled. :) 18/L
2016. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de a 31%-oshoz lenne egy kérdésem...


Miért tartózkodsz állandóan ebben a témakörben?

Túl nagy érdeklődést mutatsz a téma iránt.


Ha nem tetszik, ne olvasd.

De ne legyél már olyan BETEG, hogy mindenhova odakommenteled a rosszindulatú megjegyzéseidet, mert ezzel kétlem, hogy bármit is elérsz.

Csak jön egy jószívű ember, mint én, aki felhívja a figyelmedet arra, hogy pszichológushoz is fordulhatsz, ha valami nyomja a lelked, nem kell itt kiélned magad noname.

2016. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A női homókat sokkal könnyebben elfogadják, mint a férfiakat. Pasiknak elmondhatod simán, mert nem visszataszító, haverként kezelnek.
2016. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el egyszere mindkettejüknek. Először az egyiknek, nézd meg a reakcióját és kicsit később a másikuknak -vagy akár ki is kérheted az 1. Véleményét, hogy szerinte xy is elfogadja-e
2016. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Drága 31%-os!

Mi a kékeres lóf...ért kell mindenkit bántani? Mit keresel akkor ebben a kategóriában? Őszintén. Már nagyon bosszantasz, és szerintem nem csak engem. Nézz előbb magadba, inkább te vagy a beteg. Szégyellném magam a helyedben.


Kérdező!

Elnézést az előbbiért, már muszáj volt kiadnom magamból.

Hogy segítsek is, leírnám, hogy a legjobb barátaim homofóbok, mégis tudnak rólam, bár én biszex vagyok. Magam miatt szeretnek, nem amiatt, hogy kihez vonzódom. Néhány ismerős még támogatja is a melegeket amióta felvállaltam.

Szóval ne félj, ha nem fogadnak el, nem is a barátaid. Azért örülnék ha írnál, hogy mi lett végül :).

16/L/bi

2016. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hu koszonom a valaszokat tanacsokat. En is gondoltam arra, hogy elobb az egyiknek, es az a furcsa hogy amelyikkel gyakrabban talalkozok egyutt elek, valahogy tole jobban tartok, pedig barmit megteszunk egymasert, mig a masikat elfogadobbnak erzem. nem tudom mi legyen :) De koszonom mindenkinek, azon agyalok hogy ha ittasak lesznek akkor mondom el nekik, mert olyankor amugyis majd szetszednek a szeretetukkel, puszilgatnak olelgetnek, tenyleg erzem hogy szeretnek, csak akkor megjobban :D
2016. febr. 4. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!