Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elhánytam magam egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhánytam magam egy férfi csókja után. Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a férfiakhoz vonzódtam, de már jó pár hónapja egyre inkább taszítanak. Szakítottam nemrég a legutóbbi barátommal is, mert már azt sem bírtam elviselni, ha megfogta a kezem. 13 éve szenvedek OCD-től, szorongástól és depressziótól. Időközben pszichiáterhez kezdtem járni és szorongásoldót szedek. Egyik reggel úgy ébredtem, amikor már szedtem egy ideje a gyógyszert és elkezdett hatni, hogy nagyon tiszta a fejem, tiszták a gondolataim, végre önmagam vagyok, visszakaptam az eredeti, igazi személyiségemet és tudom, furán hangzik, de egyszer csak tudtam, hogy én igazából lehet, hogy leszbikus vagyok. Még sosem kísérleteztem lánnyal, de eddig gondolom ezt elnyomtam magamban és a szorongásaim, félelmeim irányították az életem. Most egy buliban megcsókolt egy igazából nagyon aranyos fiú, mint személy, nem volt vele semmi bajom, de amikor hozzáért az ajka az enyémhez, éreztem, hogy abban a pillanatban nemtetszését fejezi ki a gyomrom, aztán elköszöntünk és pár perc múlva a wc-n tényleg hánynom is kellett ( nem az alkoholtól, mert alig ittam valamit ). Szerintetek ez azért lehet, mert már kizárólag a saját nememhez vonzódom? Mostanában elkezdtem inkább a lányokat nézni, mintsem a fiúkat. Esetleg volt már valakinek ilyen "visszakaptam az igazi személyiségem" tapasztalata az antidepresszánsoktól?

20/L



2016. febr. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
a probléma ott kezdődik h szeded azt a sz*rt...a benzodiazepin alapú szorongásoldók (xanax, rivotril) olyan szintű függőséget okoznak h bele is halhatsz ha megvonják, mert az agyad nem termel szerotonint, amit az agyad termel természetes szorongásoldóként. elvonási tünete lehet a remegés, hányinger, emésztési problémák, depresszió, félelem. sztem gyerekkori trauma okozhatta az ocd-t, ennek az eredetére kéne "pontot tenni". irj ha segitségre van szükséged.
2016. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Ezt neked kell érezni. De amúgy taszítanak a férfiak? Ha bármelyikre is gondolsz?
2016. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig én is csak férfiakhoz vonzódtam (most is vonzódom) de mostanában ki akarom próbálni a leszbizést . Fene se érti mitől van ez.

19/L

2016. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szinte minden lány ismerősömtől azt hallom, hogy kipróbálná lánnyal.. Fene se tudja milyen "hóbort" ez.

Mindenesetre lehet, hogy leszbikus vagy, ennyi alapján még nehéz megállapítani. Tisztázd le magadban, beszélgess, ismerkedj olyan lányokkal, akik már kipróbálták, vagy ki akarják próbálni. Vagy bi/leszbi csajokkal.

2016. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

SSRI-t szedek, remélem azért belátható időn belül abba tudom hagyni.

Igen, egyre inkább azt veszem észre, hogy nem tudom magam férfival elképzelni.

2016. febr. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!