Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudom hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spray kérdése:

Honnan tudom hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos bár lehet hogy ez csak a tini korszak teszi. Nem szeretnék a nőkhöz vonzódni kicsit félek is tőle. Szerintem magamat ismerve a férfiakat szeretem de azért megkérdezem.

2015. szept. 6. 14:27
 1/3 CptTomato ***** válasza:
Ha felizgulsz a nokre es/vagy bennuk latod a szerelmed targyat...
2015. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt hiába kérded meg itt! Tényleg csak te fogod tudni a választ. Ha nem is most,de lehet pár év múlva már tiszta lesz a kép :)
2015. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
93%

Szia! Hasonló cipőben jártam. Mondjuk én tudtam, hogy vonzódom a nőkhöz, csak azt nem, hogy milyen mértékben. Utána néztem és sok helyen azt olvastam, hogy ez normális tinédzser korban, így sokáig nem is foglalkoztam vele. Bár sosem érdekeltek különösképpen a fiúk mindig azt hittem, hogy jön a szőke herceg fehér lovon és annyira hű meg ha lesz, hogy én meg oda vissza leszek tőle. Nos hát ez nem így lett. Teltek múltak az évek, de a nőkhöz való vonzódásom megmaradt. Most 18 éves vagyok és már biztosan tudom, hogy leszbikus vagyok.

Nekem az segített, hogy mikor összeakart jönni velem egy tényleg helyes srác(mert hát nekem is van szemem ettől még, látom ki szép és ki nem.), elképzeltem ahogy csókolózunk és a gyomrom tartalma majdnem felbukfencezett a nyelőcsatornámon. Persze nálad lehet, hogy nem lesz ennyire durva ha hasonlóképpen vagy, mint én, de mindenképpen ráfogsz jönni így vagy úgy.

Én azt ajánlom ha nem vagy biztos a döntésedben próbáld meg mindkettőt és végül rájössz melyik nem vonzz igazán :)

2015. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!