Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » MELEG KÉRDÉS! Hagytam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG KÉRDÉS! Hagytam, hogy egy lány közel kerüljön hozzám, és most nagyon hiányzik. Mit tegyek, hol ismerkedhetnék kapcsolatra vágyó meleg csajokkal? Társkeresők mennyire válltak be ilyen téren?

Figyelt kérdés

Utolsó próbálkozásom egy lánnyal zátonyra futott. Nagyon megszerettem őt, és még mindig hiányzik. Hogy fejelthetném el? Hol ismerkedhetnék kapcsolatra vágyó nőies leszbi/bi lányokkal? Nektek beválltak a társkeresők?


18L



2016. febr. 28. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön általában mindenki csak kamuzik, vagy csak azért regisztrált fel, hogy szexpartnert találjon egy éjszakára. Nagyon kevés ott aki komoly szándékkal szeretne ismerkedni. Igazából bárhol lehet ismerkedni más lányokkal, suliban, parkban, kávézóban, buliban.. bárhol. Nem kell hozzá kifejezetten meleg szórakozóhelyekre menni.
2016. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az ember fél a visszautasítástól. Főleg, hogy nekem valamiért nincs kialakulva a "melegradarom"... :s
2016. febr. 28. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Visszautasítás épp úgy lehetséges akkor is ha az ember heteró akkor is ha meleg illetve leszbikus. Nem szükséges "meleg radar" úgyis észre veszed, ha valaki flörtöl veled vagy méreget téged.
2016. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Énsem flörtölnék csak gúy egy random lánnyal. Mi van ha ezzel más is így van?..
2016. febr. 28. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eloben jobb csajozni, ne tarskeresozz!:) 17bl
2016. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam társkeresőn de eddig még nem találtam ott senkit sajnos

17/L/L

2016. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem se sűrűn sikerül találni senkit:'D

Lányok,valaki esetleg?

A társkeresők nekem se jöttek be. Szerintem óborzalmak.~

Fiúsabb volnèk.


22/L/L

2016. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ugyan így vagyok én is:'D azóta sem tudom kiheverni. Társkeresőt nem igen ajánlom. Ha van kedved dumálni írhatsz.

19/l

2016. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem preferáltam a társkeresőket, viszont életem szerelmére meg pont ott bukkantam rá.:)
2016. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!