Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik közületek átéltek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közületek átéltek már egy szakítást, hogy éltétek túl a "kritikus" időszakot?

Figyelt kérdés
Első szerelemről van szó, nagyon szerettem a barátnőmet, már eltelt 5 hónap és úgy érzem, hogy mindig "visszaesek". Azt gondolom, hogy segítene, ha valakinek írhatnék arról, hogy mi történt, de nem szeretnék terhelni vele senkit, de ha mégis lenne olyan közületek, aki meghallgatna, azt megköszönném. (Egy 23 éves lány)

2016. febr. 29. 16:34
1 2
 1/11 Umaku ***** válasza:
Irhatsz. Es jah szar egy idoszak de tul lehet elni.
2016. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ágyától az ajtajáig és bumm kint is vagy. Nekem sosem volt megterhelő egy szakítás, másnap már mással voltam vagy még aznap.


23L

2016. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is leirhatod.
2016. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen meghallgatlak én is. :)
2016. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Én már a 11. hónapban járok ezzel a dologgal kapcsolatban...

Most már azt mondom, hogy úgy ahogy stabilizálódott a dolog, de az elején én is iszonyatosan megszenvedtem, pokol volt... Én is úgy éreztem, hogy minden nap vissza esek. De mi rángatjuk vissza magunkat ebbe az az igazság :/

Én is szívesen meghallgatlak ha gondolod!


27/L

2016. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem is allhatna hozzam kozelebb a tema. Az egesz eletemet megvaltoztatta az elso baratnom es az O elvesztese.. Nagyon sokaig en is vissza-visszaestem, de mindennek most mar 5+ eve, es ma mar stabilan, buszken gondolok vissza.. Persze, a szeretet es az az erzes sosem mulik el teljesen.. Irj nyugodtan! :)


24/L

2016. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Kek Vonalat hivd, nekik a meghallgatas a feladatuk.

Uj kapcsolat feledteti valamennyire.

Hogy eltem tul? Lefoglaltam magam tanulassal, munkaval, konyvekkel, baratokkal, filmekkel, utazassal, kreativ hobbikkal.

2016. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nehéz időszak az, amikor ki kell heverni a szakítást és szerintem egészen addig nem heveri ki az ember igazán, míg nem ismer meg egy új szerelmet.
2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Menni gyenge ember van itt. :D
2016. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Átérzem. :) De hidd el túl leszel rajta, még ha most kilátástalannak is látszik a helyzet. Légy erős, ismerkedj! :)

Ha gondolod nekem leírhatod a bánatod!

26L/l

2016. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!