Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nőknek sok hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nőknek sok hetero férfi barátjuk, haverjuk van?

Figyelt kérdés

A meleg férfiak között szerintem sokan vannak, akiknek női barátai vannak inkább, mert egyrészt a férfitársadalom elutasítóbb a melegekkel szemben, másrészt a melegek közül sokan érzékenyebbek, feminin gondolkodásmódjukkal könnyebben megtalálják a közös hangot egy női baráttal, könnyebben meg is nyílnak előttük.


A kérdés az, hogy ez szimmetrikus-e, tehát a leszbikus nők között is akadnak-e olyanok, akik jellemzően inkább férfiak barátságát keresik? (Nem szerelemben vagy párkapcsolatban, nyilván.)


Vagy ugyanúgy kijönnek a hetero nőkkel, lányokkal, mint más nők és nem igénylik férfiak társaságát?


Én hetero férfiként úgy érzem, jó lenne néha egy leszbikus női barát, akivel kötetlenül beszélhetnénk bármiről és nem kéne attól tartanom, hogy lesz valami belőle, vagy hogy évekig nem is találkozunk, mert a párja nem nézi jó szemmel, hogy pár hetente néha találkozunk, még ha csak egy baráti beszélgetés erejéig is.


Női barátokkal ugyanis eddig mindig ez volt a tapasztalatom, hogy mind leépíti az embert, ha párkapcsolata van.



2016. márc. 14. 12:06
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
72%
Szerintem nem annyira jellemző, mint a meleg férfiaknál, de nekem is van pár leszbikus haverom, nagyon nagy arcok.
2016. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van egy par de csak inkabb haverok jol elbeszelgetunk,huzuk egymas agyat!

De amugy ezen kivul nem nagyon vagyok kepes veluk szorosabb baratsagra!

2016. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez inkább csak haveri viszony, magánéletről pl. már nem igazán beszéltek a másik előtt?
2016. márc. 14. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De szoba jonnek otthoni dolgok akar meg csajok is!

Inkabb en vagyok a visszatarto ero sajnos van egy kis fobiam a ferfiak fele ok nyitnanak felem de en nem vagyok ezt kepes rendesen befogadni ea viszonozni!

De ez csak az en hulyesegem!

2016. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz elérni, hogy egy férfi ne célzásnak vegye, ha barátkozok vele.

Legtöbbnek hiába mondom, hogy mi a helyzet, egyszerűen nem ért belőle... mindig utalásokat tesznek, próbálkoznak.

Hihetetlen mennyire nem veszik komolyan a "nem" szót,

pedig mikor fiatalabb voltam (és a "járás" téma még nem igazán volt mindennapos téma) mindig srácokkal lógtam, fociztam velük, fiús dolgokról beszélgettünk...

Hiányzik nekem a fiúk haversága, de tényleg iszonyatosan ritkán van rá alkalmam, illetve nagyon kevés férfiben tudok megbízni mostanra.

Néha egyenesen kerülöm a társaságukat...

2016. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal inkább szeretek fiúkkal barátkozni, akik ha túl lendülnek a tipikus belém szeretnek életszakaszon, nagyon jó haverok tudnak lenni. Bár sajnos jelenleg nincs sok, pedig azért viszonylag lányos lány vagyok.

Lányokkal nem igazán szeretek barátkozni, kevés van, akivel igen. Legfőképpen, mert nem vagyok olyan divat típus és eléggé irritál, ha valaki az. :)

2016. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon változó. Vannak lány barátaim, de valamiért sose tudtam beilleszkedni lánytársaságokba, még akkor se, ha többségében leszbik vagy biszexek voltak, egyszerűen nem vagyok hozzá elég lány, vagy mittomén. Mindig könnyebben haverkodtam srácokkal, a legközelebbi barátaim általában srácok voltak, most is azok. Az viszont, hogy a szexről, csajozásról tudjunk beszélni, ritka, mindössze egy ilyen barátom van, akivel minden mocskos részletet és technikai trükköt meg szoktunk beszélni :D
2016. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!