Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem akar velem együtt lenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem együtt lenni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Én 22 ő 42. 4 éve lakunk együtt. Azóta nem akar szexelni velem. Sokat gyanakodtam szeretőre mert én egy hónapban egy hetet a szüleimnél vagyunk. Gyabakodtam arra hogy nem jól csinálom már vagy hogy egyszerűen nem kíván már úgy. Fáradtságra is ezért elvittem welnes hétvégére. Utána sem. Felvezettem a szexet egy órán keresztül de nem akar. Én kívánom, szeretném csinálni. Mikor mondtam neki azt mondta keressek mást. De nem akarok mert szeretem és ő is engem mert a mindennapjaink meg jók. Érezteti hogy szeret, de én már kivagyok... Azért kérdezem itt mert itt több lehet a vélemény, meg mert egy nagyon jó barátom van de ő is a rokonságahoz tartozik szóval nem a leg alkalmasabb. 22/ L
2016. márc. 16. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
LeZZbi vagy?
2016. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen
2016. márc. 16. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, megpróbálok érdemben is válaszolni majd a későbbiekben, de... 15 évesen összejöttél egy 35 évessel? o-o Hogy kezdődött ez a kapcsolat? :O
2016. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Interneten kezdődott. A szerencse az hogy én jóval érettebb voltam vagyok, ő meg gyerek maradt valahol. :) jelenleg is 35-nek néz ki én meg idősebbnek. 5 hónapig csak neten beszéltünk meg telefonon aztán mégis találkoztunk és összejöttünk. Ennyi a történet..
2016. márc. 17. 07:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy hormonális eredetű a probléma? Néhány nőnél már 40 körül elkezdődik a változókor, abba marad a menses, megváltozik a hormonháztartás és a libidó lecsökken. Ez egy természetes folyamat, bár sok nő nehezen viseli, sőt szégyelli és az öregséggel azonosítja. Nem lehet, hogy nála is ez van?
2016. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezzel nem is tudok mit kezdeni. Nem tudom ezt jobbá tenni. Lehet hogy ez lehet. Köszönöm #5-ös
2016. márc. 17. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez igazából idővel rendeződik, általában 1-2 év alatt és akkor nagyjából visszaáll a libidó is, bár olyan nem lesz sosem, mint az előtt, azt mondják.

Amit tehetsz, hogy beszélsz vele erről, vagy hát pontosabban arról, hogy mi az oka annak, hogy nem akar veled szexelni.

2016. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről, de soha sincs válasz. Vagy annyi hogy keressek mást.

Köszönöm a válaszokat :) de megpróbálom erről az oldalról megközelíteni a beszélgetést hátha.

2016. márc. 17. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Szereted. És ő szeret téged. Kell ennél több? Magánál a varázslatos érzésnél több? Nem létezhet ennél fontosabb, mikor pusztán attól a világ legboldogabb embere vagy hogy láthatod, és tudod, hogy őt is boldoggá teszed.

A szex csak egy aprócska plussz, ami igen is elhanyagolható, és véleményem szerint nem akkora érték.

2016. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férfiakat szeresd Inkább
2016. márc. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!