Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok hogyan csinálják?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Nem vagyok leszbi, csak tudjátok beírtam a ggole keresőbe, hogy girls together (egy képet kerestem), és kiadott egy olyat, amelyiken hárman voltak lányok (nem írom le részletesen, hogy). Először kicsit kiakadtam, de aztán elgondolkodtam azon, hogy mégis hogyan csinálják, és élvezik, hiszen nincs rendelkezésükre pénisz... Ha valakinek tapasztalata van, várom!

2016. márc. 23. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem adok meg semmit. Ez elvi kérdés. Számomra ez a fajta szeretkezés undorító, ettől függetlenül kiváncsi vagyok arra, hogyan csinálják...
2016. márc. 23. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Tudjátok! Nekünk lányoknak már az is izgató ha nyalnak. Nem poénból nedvesedünk tőle. Még oké, hogy nincsen hús vér pénisz de vibrátor van
2016. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dreamer88 ***** válasza:
91%

Pasi vagyok, de már több csajnak is okoztam orgazmust anélkül hogy a lábam közöttinek köze lett volna hozzá :D


Orális szex és ujjazás. Ha meg kemény kell akkor ott a vibri vagy a felcsatolható.

Sőt, nem rég találkoztam öv nélküli felcsatolhatóval.


(Ha valamelyik csajt érdekli, keressen rá a "strapless dildo" kifejezésre)

2016. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nők tudják mi a jó nőnek :)


Nekem volt egy biszex lány ismerősöm és mondta,hogy sok pasival volt már,de nyalásban,ujjazásban a nők minden férfit megvertek.


Ugyan úgy el lehet élvezni egy ujjazástól,nyalástól is.

Ha meg nagyon kell vmi akkor ott a vibrátor minden formában,színben,méretben,rezgésben stb :D


Egyik barátnőm meg azt mondta,hogy volt barátjának olyan kicsi volt a farka,hogy csak ujjazással,nyalással tudott elélvezni,mert a farkát meg sem érezte,hogy benne van.

2016. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Többféleképp lehet csinálni. Nyalás, ujjazás, vibrátor, ollózás.
2016. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!