Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szeretkezik egy stone...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretkezik egy stone butch, vagy egy tomboy?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja a stone butch jelentését: [link]

Szóval a kérdés az, hogy hogyan? Vannak itt stone butchok?



2016. márc. 25. 17:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
34%

Egy butchra èn is kîváncsi lennèk?hogy csináljátok ?:)

21LL

2016. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
87%
Puzsér cikket tedd be linkbe
2016. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Keresd meg nála, de segítek: pont karácsonykor posztolta ki.
2016. máj. 4. 22:49
 14/39 anonim ***** válasza:
22%
A tomboy (magamon tapasztalva) mindenképpen férfi szerepben. Én még nem voltam senkivel, de akiket ismerek, nyelvvel, ujjakkal, kb. ha olvastad a szürke50et vagy bármelyik ilyen könyvet, abban az ujjazás/nyalás hasonlít rá, márha az adott tomboy lezbi.
2016. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy férfi szerepben. :) Ő a domináns, de az érdekel, hogy hogy csinálják részletesen. Technikákra vagyok kíváncsi. Mindenki egyedi szextechnikájára, aki tomboy vagy stone butch. :)
2016. máj. 5. 08:31
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

#15


Ha adok részletes választ, elmondod miért érdekel ennyire?

2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Mert szerintem az vagyok és ha elsőnek lesz csajom, nem akkor akarok gondolkodni, mint egy gyökér, hanem legyen valami fogalmam pár technikáról. Jó akarok lenni az ágyban, csak ennyi.
2016. máj. 7. 21:57
 18/39 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus...

Szóval azt várod, hogy MÁSOK mondják meg, hogy TE hogy szexelj egy csajjal. Véletlen se legyen egyéniséged, vagy találd fel magad

Ha leírják hogy csináld, akkor úgy fogod csinálni, még ha nem is jön be úgy? Ekkora megfelelési kényszered van vagy wtf?

2016. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Csak adhatnátok tippeket. Nyilván egy olyan, aki kezdő először csak szeretne jó lenni. Mindegy, a lényeg, hogy ti hogy csináljátok? Kér, hogy Dowd törölte magát, mert ő volt a szexualitás témakör fénypontja. :(
2016. máj. 29. 14:11
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
A stone butch is ugyan úgy szeretkezik, mint mások, csak hozzá nem érnek "úgy". Ennyi.
2016. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!