Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy leszbikus barátnőm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy leszbikus barátnőm. Vagy mégse leszbikus? 20/F

Figyelt kérdés
Nagyon kedves és aranyos kiscsaj, csak eléggé visszahúzódó. Nagyon meglepett amikor közölte velem, hogy ő a lányokhoz vonzódik. Múltkor úgy alakult, hogy nálam alszik. Kicsit iszogattunk és végül együtt is aludtunk. Nem mozdultam rá, de tett olyan dolgokat, amivel megkérdőjelezhetném a leszbikusságát. Bepróbálkozhatok nála?

2016. ápr. 8. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze :D
2016. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pacsi :D de nem szeretném, ha emiatt rosszra fordulnának a dolgaink
2016. ápr. 8. 18:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha valakinek (akár fiúnak akár lánynak) van hasonló tapasztalata, az írja le legyen szíves :)
2016. ápr. 8. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Miket tett amik miatt nem vagy tuti ebben?
2016. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bazzzz, miért nem próbálkoztál be ha tett olyan dolgokat? ne legyél nyuszi te :D
2016. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Például átölelt és végigpuszilt, nem volt szégyenlős mikor átöltözött alvó cuccba. És aztmondta, hogy tök jó lenne velem (a kapcsolat)
2016. ápr. 8. 18:43
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös: Hát haver :D fontos nekem, de lesz még rá alkalmam :D
2016. ápr. 8. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

helyes, tedd is meg, baj nem lehet belőle,max átpártol a heterokhoz :D

5ös voltam

2016. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelenti, hogy nem leszbikus. :D

Mivel megnyílt előtted, tudod mi a szitu, így már lazábban veszi a dolgokat, azért közeledik így, mert azt gondolja naivan, hogy úgyse érted félre, mert elmondta mi van. :D De te csak azért is félreérted.

Azt meg hogy jó lenne veled, úgy érti, hogy ha hetero lenne, akkor szívesen járna veled, mert jófej vagy. :'D

2016. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es: Köszönöm, pont így vagyok vele én is :)
2016. ápr. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!