Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan eljem tul a tavkapcsoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eljem tul a tavkapcsokatot?

Figyelt kérdés

Annyira szerelmes vagyok a baratnombe, de sajnos messze lakik tolem, es mar 2 honapja egyutt vagyunk,de nem tudom mit tegyek, egyszeruen beleorulok, hogy nem latom hetekig. O is nagyon elfoglalt es en is, valahogy ugy erzem hogy tavolodunk, pedig minden nap igyekszunk beszelni valahogy. Egyre inkabb ugy erzem hogy nem akar talalkozni, pedig csak nincs ideje az egyetem miatt. Mit tegyek, hogy ne tavolodjunk egymastol? Hogyan eljem tul ezt az idoszakot? Egyszeruen bebetgszem ha nem lathatom.

20/L



2016. ápr. 13. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátnődbe? Én ilyet be se vállalnék nagyobb a szenvedés mint az öröm :( így meg van olve az egész
2016. ápr. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt már részem távkapcsolatban. Ha érdekel a sztori, szívesen leírom privátban.

16/L

2016. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan hetero kapcsolat volt, de volt távkapcsolatom 1 évig. Na majdnem ugyanennyi idő volt utána a felépülés. Nem akarok hazudni, az összes szakításom közül ezen volt a legnehezebb túltenni magam. Én semmi jóval nem tudlak bíztatni, túl nagy fájdalom.
2016. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam távkapcsolatban, sokáig nem lehet fenntartani. Max abban az esetben működik ha nem több a kapcsolat szexkapcsolatnál, de az más tészta.

Barátnődnek még mennyi van vissza az egyetemből? Nem a mostani szemeszterre gondolok, hanem összesen a diplomáig. Ha már végzős, vagy jövőre befejezi akkor érdemes kitartani valahogy ha eddig átvészeltétek, de ha még az elején tart akkor el kéne gondolkozni, hogy ezt hogy oldjátok meg, mert előbb utóbb a távolság tönkre fogja tenni. Ezért sem szabad komoly párkapcsolattal más (távoli) városba menni fősulira/egyetemre. És nem a sulit kell dobni a párkapcsolatért, mert abból nem élsz meg, hanem akármennyire is fáj, egy gimis nagy szerelmet, tudni kell félretenni az egyetemi évek idejére. Sőt szinte semmilyen komoly kapcsolat nem ajánlott annak aki a felsőoktatásban van.

Bulik, a kezdődő felnőttlét, ilyenkor élni kell, meg tanulni, nem komoly kapcsolatot fenntartani. Az majd ráér utána.

2016. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Az a jó a távkapcsolatban hogy simán lehet mással lenni, neked meg a távolban fogalmad sincs az egészről:)
2016. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam távkapcsolatban negyed évig de azt nem is tekintjük igazi kapcsolatnak, már együtt élünk lassan egy éve és csak az összeköltözéstől számoljuk h ténylegesen együtt is vagyunk... Kitartást és próbáljátok megoldani az összeköltözést vagy legalábbis az egy városba való költözést a lehető leghamarabb mert így nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok
2016. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Szerinted ez tényleg Jó?....
2016. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A távkapcsról mindenfélét olvashatsz, így és úgy tuti működik, stb.

Amit én megtanultam, hogy ember típus függő.

Én is voltam távkapcsolatban, szerencsére max 1 hétig nem láttuk egymást, viszont annál hosszabb időt már nem bírtam volna ki. (valaki meg hónapokig kibírja)

Én olyan vagyok, hogy személyes találkozókat szeretem, nem a telefonálásokat. Ott tudok "szerelmes lenni".

Ha egy jó ideig nem találkozok a párommal, akkor kezd a szerelem elmúlni. Ez van, ilyen vagyok. És utána is kell kis idő, amíg megint szerelmes leszek.

Voltak már 3-4 hetek amíg nem láttam a párom és olyankor nem hiányzott. Valahogy úgy voltam, hogy "ja igen, otthon várnak engem", de ennyi volt.

Szóval ha esetleg a barátnőd is ilyen típus akkor félő, hogy nem fog működni, mert olyankor az embernek egy mellette lévő személy kell és nem egy SMS.

2016. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Barátommal most leszünk 8 hónaposak :)

Kb 300km-re lakunk egymástól.

Nagyon nehéz, mert mikor gond van stb.., akkor nem lehetsz ott vele, és a dolgok megbeszélése sem túl egyszerű.

Azt kell mondjam, néha elég döcögős az út.

Mi minden nap szoktunk beszélni, és mindig feljön valami új téma, ez a lényeg, hogy van mikor a semmit beszélünk, és a semmin veszünk össze.

Mi is 2 havonta látjuk egymást, suli miatt, meg egyéb okok..

A lényeg az egymás melletti elszántság, és elkötelezettség.


17/meleg fiú.

2016. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi is 300-350 km-re vagyunk barátnőmmel, 9 hónaposak. :) Ki lehet bírni. Most érettségizik és költözik majd fel ide nyáron, fél lábon is kibírom már

16/l 18/l

2016. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!