Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek egy leszbikus nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy leszbikus nő jobb lehet az ágyban egy férfival mint egy töknormális nem ferde hajlamú nő?

Figyelt kérdés

Es ha igen akkor miért ?Mi oka ennek ???

Csak abból indultam ki hogy 1szer volt egy teljesen normális barátnőm !Es egyik napp arra jöttem haza hogy a barátnőm egy másik nőt ny.l az asztalon !!Na persze én ennek teljesen megőrültem nem tudom miért de nagyon szeretem nézni amikor 2nő csókolóznak vagy ha tovább is ell mennek ... de viszont ahogy és amannyira örültem annyira is voltam zavarban ! Aztán ő annyira közömbösnek erezte a helyzetet hogy bevettek es eszméletlen jó volt hogy SOHA nem fogom elfelejteni :) !!!!De viszont azóta nincs baratnőm se normális se ferdehajlamu ! :/


2016. ápr. 19. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem leszbikus, hanem biszex. De szép álom volt.
2016. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A leszbikusság és biszekszualitás nem ferde hajlam. A többi meg nettó marhaság. Csak azért mert valakinek más a szexuális beállítottsága nem lesz jobb/rosszabb az ágyban. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy aki x nemzethez tartozik az mind jobb/rosszabb az ágyban vagy hogy más témában, aki BMV márkájú autót hajt, azok mind jobb/rosszabb soffőrök mint a többi. 33/f
2016. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyik almomat irtad le haver leszbi csajt pakolni XD XD
2016. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

2!

Nem ferde hajlam??

Akkor mi? Talan egezseges? Nincs vele semmi gond, igy egezseges?

Mindennek lehet hivni csak egezsegesnek nem..

2016. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy leszbikus nő nem bújna ágyba férfival, így tényltelen a kérdés.
2016. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
ha leszbikus, akkor nem fog veled kefélni... maximum ha eléred, hogy beléd szeressen, ami nem egyszerű, és az sem biztos, hogy jó lesz... én pl. bi vagyok és a nők felé húzok és nem szeretem a nagy farkakat, nem szeretem a számba venni sem, és számomra rossz a sperma íze és a szaga is... és nem szeretek lovagolni sem pasit... az análról meg ne is beszéljünk... most ezek után gondolj bele, hogy egy leszbikusnak még ennél több problémája is lesz a berendezéseddel... szóval egy pasival az ágyban én bátran ki merem jelenteni, hogy nagy eséllyel rosszabb az ágyban egy leszbikus lány. hiszen tudod, leszbikus. szóval felejtsétek már el ezt a bugyuta álmot fiúkák, mi a jó nektek ezekben? mert nem sok lesz bármennyire is izgalmasnak hangzik, hogy leszbkius
2016. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nem egy álom volt! Ez telleg meg tőrtent dolog !De vizont nem leszbi volt a nő hanem biszex! Csak a kettőt mindig keverem ! (am bocsi ha ezzel megbántottam volna valakit ) !!
2016. ápr. 19. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy


# 4es válaszoló: EGÉSZSÉGESnek hívjuk. Nem egézségesnek, egéSZSégesnek.


aztán


" egy leszbikus nő jobb lehet az ágyban egy férfival mint egy >heteró< ? "


Mitől lenne jobb az ágyban? Még egy heteroszexuális hölgyike sem teljesen ért a férfiakhoz, nincs rá garancia, hogy teljesen kitudjon elégíteni egy férfit. Egy homoszexuális lány pedig annyit sem tud, - nem is akar tudni :) - , mint egy heteroszex. Úgyhogy tényleg nem értem.

2016. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!