Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz, ha prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha prostival szeretném? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, "felbérelek" egy lányt (pl.a rosszlanyok.hu-rol), hogy jöjjön el hozzám, és játssza el, hogy a hugom, és lefeküdnénk egymással. Napok óta ez jár a fejemben és izgat.
2016. ápr. 23. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem gáz. A prostik erre vannak kitalálva. Az már inkább gáz lennem hogy ha a saját húgodat kérnéd rá, hogy feküdjön le veled.

Prostival olyat is megtehetsz, amit a nők 99.9%-a elutasítana, így teljesen rendben van, hogy el akarsz menni egyhez.


OFF: Ami azt illeti, én egy prostival veszítettem el a szüzességemet. Gáz? Szerintem nem, főleg ha azt nézem, hogy a nők szóba sem állnak a szűz férfiakkal.

2016. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Alapvetően nem gáz! Vannak erre vállalkozó hölgyek is, főleg bizonyos pénzért!

De a pasik is tudnak nyalni, nekik is van ujjuk, ők is tudják mozgatni a vibrit, és még a farkuk is eredeti!

2016. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy a nők szóba sem állnak szűz férfiakkal? xD Ha teszetosza vagy az egy dolog, de ilyen idiótaságokat nem kell attól még állítani. Ha ez igaz lenne, az azt jelentené, hogy a világon nem lenne fiú, aki lánnyal veszítené el a szüzességét, mert ugyebár nem állnak szóba vele. Ne ámítsd már magad.
2016. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van az egyesnek. Nem szabad sose elpofázni a szüzességét.

Na szép látom a csajonak a prostizás is el van nézve.

2016. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem elítélendő? Vagy csak magammal törődjek, ne hallgassak másra?
2016. ápr. 23. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Ahogyan a reklámban s van: Garnier! (Törődj magaddal.)


Meg amúgy ha a sok pisztolytáska (ribi) nem adja meg az embernek, amire vágyik, jobb elmenni egy hivatásoshoz. Sőt... ő legalább felvállalja, hogy pénzért csinálja! ;)

2016. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ès szerintetek az nagyon gáz ha mèg nem találtam magamnak senkit ès ezèrt egy prostival tervezem elveszîteni ?
2016. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, kedves utolsó! Én is egy hivatásossal tettem meg az elsőt! Biztonságosabb, mint egy könnyűvérű nő (feltéve ha lakásoshoz mész, aki jár rendszeres szűrésre, és gumiban csinálja).

A discoban sok nő lett volna, akivel simán megejtheti az ember, de bennük csak annyi kihívás van, hogy ne kapj el semmit. A disco-s csajok egytől egyik baktériumtenyészet sajnos... :(

2016. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!