Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van esélyem nála vajon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vajon? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nevezzük Katinak. Nos, Kati egy 3 éves kapcsolat miatt szenved, ugyanis szakítottak hónapokkal ezelőtt. De Kati nincs túl az exén. Katit megkedveltem nagyon. Randira hívtam, jól is sikerült. Másnap is találkoztunk, nála aludtam, de nem engedtem h csókon kívül több történjen, pont zaért mert nekem nem egy éjszakára kell. Szeretnék kapcsolatot. Ő viszont nincs kész, mondta h nem tud most nekem komolyat nyújtani. Nem tudom mit tegyek? Harcoljak? Vagy jelentkezzek pár hónap múlva, hátha akkorra majd túllépett az exén és képes egy kapcsolatra velem? Mondta, hogy kedvel stb. Szerintetek?

2016. máj. 2. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

ez egy érdekes kérdés... vannak olyan emberek, akik simán tudnak egyik kapcsolatból a másikba lépni, vannak akik képtelenek rá... és előfordul, hogy ők maguk sem tudják...

harcolni ne harcolj szerintem... kapcsolatban, kapcsolatért azért lehet csak harcolni szerintem, ha együtt teszi a két fél annak működéséért, megmentéséért :)

szerintem korrekt dolog tőle, hogy megmondta, hogy nem áll készen kapcsolatra... viszont lehet, hogy te teljesen rosszkor jöttél az életébe pont emiatt... vannak ilyenek sajnos, ez a tapasztalat... nehéz úgy és akkor megismerni valakit, amikor már pont megfelelően kész rá mindkét fél :)

nem tudom, te mit tegyél én simán lennék tovább barátja és eltűrném azt is, hogyha esetleg szeretne egyéjszakásokat, hogyha cserébe valószínűleg később megkaphatom őt...

de én a szerelmi kérdésekben szerintem hülye vagyok :D

2016. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi, feldobta a hangulatom, :))

Második. Nos, gondoltam rá, hogy legyen ilyen barátság extrákkal dolog. De mi van, ha később bukok, mert igazából túl lesz az exen, segítek neki, de majd más jön képbe.

2016. máj. 2. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, nekem nem menne barátság extrákkal, pláne nem olyannal, akibe beleszerettem... mert ugye az a barátság extrákkal dologgal valahogy nagyon ellenkezik szerintem :D

és igen, az is meglehet, hogy más jön be a képbe, de akkor annak úgy kellett lennie :D

igazából szerintem túlagyalod az egészet :D én ilyenkor kicsit hagyom magam sodródni az árral, de az rendszerint nem jó döntés, mert csak a döglött hal úszik az árral :D szóval tényleg passz :D

azért hajrá :D

2016. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!